sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zabawne nazwy piwa w Tesco

Próbował ktoś? Dobre są te piwa czy tylko popisowe etykietki? Piwo w cenie koło 7-8 zł za butelkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

dobre sate piwa mokre i co najwazniejsze % duzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Próbował ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

nie pijom juz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Prawdziwi smakosze to nie piją piwa po 8 złotych...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

No tak, \"najlepsze\" to te co kosztują za mniej niż 2 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Za 8 zeta to można kupić dwa jabole. Te to dopiero mają śmieszne nazwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

hehe, co prawda to prawda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Jaboli nie piję, za bardzo swój żołądek szanuję. Myślę, że te piwa nazwami jabolom nie ustępują. Mam nadzieję, że nie mają one tej samej jakości co jabole.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

A myslisz, ze te piwo zoladka nie rozwala? Pelno enzymow, butelkowane na drugi dzien i wszystko w kichach buzuje. Wole od czasu do czasu kupic wlasnie ww drozsze piwo z malego browaru, gdzie trzymaja recepture, wszystko dojrzewa jak trzeba i czuc smak. Niestety za jakosc sie placi, a nazwa to tylko nazwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Chcesz się napić dobrego piwa to kup grolsch, całkiem przyzwoity browar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Od piwa to się głowa kiwa...

Tytuł brzmi: \"Zabawne nazwy piwa w Tesco\", więc nie do końca rozumiem o co tak na prawdę chodzi? O śmieszne nazwy, czy o samo piwo też?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, to wtedy będzie wszystko zrozumiałe. Dobrze, pędzę z wyjaśnieniami:
W Tesco są piwa, które mają zabawne nazwy, a także etykietki , które wydają się ciekawe z innych powodów niż zabawna nazwa.
Te piwa mają najwyższą cenę w porównaniu z innymi piwami. I stąd moje pytanie: czy to są dobre piwa, lepszy smak, lepsza jakość, czy ta wyższa cena to jedynie koszt ładniejszego \"opakowania\".
Np. triple blond, rebel, atak chmielu, czarna dziura, doctor brew, pierwsza pomoc, african queen, naked city, the alchemist, gorzkie żale, córka młynarza. I wiele innych.

Czy one są warte uwagi czy poprzestać na własnych \"sprawdzonych\" smakach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

A te wszystkie nazwy to tak z pamięci wymieniasz? Na mój nos to z daleka zalatuje reklamą !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Nie, z pamięci tylko 3, resztę w necie doszukałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Po co miałabym reklamować miejsce w którym ani nie pracuję, i zakupy robię tylko okazjonalnie. Zero w tym zysku dla mnie, ani kasy, ani nikt po główce nie pogłaszcze.

Po prostu lubię wiedzieć co kupuję, mogę trochę dopłacić i mieć czteropak jakiegoś \"sprawdzonego\" piwa, niż miałabym przepłacać za jedną butelkę \"nieobadanego\" trunku. Nie przepadam za eksperymentowaniem, nie raz żałowałam wydanych pieniędzy, bo kupiłam coś do \"przetestowania\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

najlepsze piwo z browaru Pinta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

A lekcje na jutro już odrobiłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

saddam, jak masz się czepiać, to idź się czepiać gdzie indziej. Najlepiej dzieciaków z sąsiedniej klatki, że za głośno tłuką piłką na chodniku. Do tej pory jakoś nic nie wniosłeś sensownego do tematu.
Dzięki VIP_1 coś słyszałam o tym browarze Pinta, ale ponoć niektóre hmmm... powiedzmy smaki, to niewypały. Coś polecisz konkretnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

O gustach się nie dyskutuje. Nic prostszego jak samemu posmakować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

jeżeli lubisz ciemne piwa to polecam Hopus Pokus i Imperator Bałtycki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

to sa \"nietypowe\" piwa z malych browarow :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zabawne nazwy piwa w Tesco

Dzięki. Jak nietypowe piwa z małych browarów, to pewnie są dobre. Co ważne aby były chmielowe, a nie \"skażone\" żółcią zwierzęcą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org