sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Benia Krynicka bryluje

Po przeczytaniu artykułu o spotkaniu na Sadowej na temat cukrzycy,straciłem nadzieję na to,że ten głąb B.Krynicka nabierze trochę ogłady będąc posłanką.
Wstyd i żenada totalna być reprezentowanym przez osobę o tak Puchatkowym rozumku,delikatnie mówiąc.
Ale to tylko moje zdanie i kazdy z Was po przeczytaniu tegoż artykułu ma prawo do własnych opinii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Aż mi po prostu, zwyczajne po ludzku wstyd, że ta osoba jest z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Nieuprzejme, niekulturalne zachowanie pielęgniarki, która na oczach swego środowiska w Łomży pokazała, jak wielkie ma luki w wykształceniu medycznym – skomentowała te ekscesy prof. dr hab. Maria Górska.
Jeden wielki wstyd:(
Czy nasza wybitny magister jest wykładowcą na PWSIiP?
Zbliża się nowy rok akademicki, czy przez te parę tygodni zostaną uzupełnione luki w wykształceniu medycznym, by nie było siary :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Żniwa były i cała słoma nie zmieściła się do stodoły, to trochę wyłazi z buciorów, a że skóra gruba, to nie uwiera i chociaż Suweren podpowiada, że coś jest niedobrego w rozumowaniu tej pani, to przecież suweren wybrał, więc suweren ma, a jak trzeba będzie, to suwerenowi też się zamknie pysk, gdy zacznie myśleć niepoprawnie.
Szkoda tylko, że historia bardzo boleśnie wspomina takie, złego początki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

ta poślica już nieraz dała popis swojej inteligencji inaczej. Czy to w kwestii opinających tyłek żółtych spodni ubranych na obrady izby parlamentu. Czy to propozycja wieszania na stryczek . Czy też w końcu w sprawie wkładki domacicznej. Nie wspomnę tez tu o słynnym wywiadzie w sprawie śmieszności redaktora pytającego czy umierający na nieuleczalne choroby długo muszą czekać na pomoc . Kończąc na napastliwych wypowiedziach wobec radnego Piekarskiego. Słowem kompromitacja i pytam się nie wstyd wam wyborcy ,że oddaliście głos na taką osobę? Zachowanie poślicy wobec pani profesor jest totalną kompromitacją. Powiem prosto - ludzie kto tu nas reprezentuje w sejmie pytam się , kto?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Aż mi po prostu, zwyczajne po ludzku wstyd, że ta osoba jest z Łomży.
A co tam z Łomży? Gdyby nawet była z Marsa, też by się czerwienił.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

jakąż ciasną wkładkę na mózg musi nosić, że taką ciasnotą umysłową wciąż grzeszy...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Ludu głupi patrz kogo wybrałeś. Powinniście się wszyscy zebrać i wspólnie napisać list przeprosi nowy. To ta wasza dobra zmiana ( chamstwo, prostactwo, słoma w butach i trzcina w głowie). Jeszcze raz WSTYD.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bernadeta_Krynicka

asystent (kogo nie wiadomo) poucza profesor dr hab. nauk med. Maria Górska, kierownik Kliniki Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Mocne wejście po przerwie wakacyjnej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Ja na nią nie głosowałem , totalna porażka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Takie to u nas są \"elyty\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Kolejny wstyd jak można oceniać kogoś po wyglądzie :(
Braki w edukacji nadrabia się lansem w VOLVO, tylko wyborcy pamiętają TOYOTĘ pobijaną z każdej strony jak gruszkę ulęgałkę.
Rok czasu i takie wielkie zmiany:)
Dyzma to brał książkę i braki w edukacji uzupełniał po kryjomu, a tu nic :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

W Francji był taki naukowiec co wymyślił dietę że człowiek będzie żył 120 lat no i wziął i umarł mając 66 lat teraz inni uczeni zastanawiają się dlaczego ale to tak jest jak się ma słabe Geny to się lata po Doktorach a Doktory za darmo po świecie takie jest życie Panowie i Panie A tak w ogóle to Poseł Krynicka jest bardzo mądrą i piękną kobietą i wie co gada bardzo ją lubię tylko Chłopy jej się boją i piszą głupoty Mam tylko do niej żal że już na 5 imprezach nie chciała ze mną zatańczyć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Zastosuj zdrową dietę i zrzuć parę kilo, to może wtedy nadwrażliwa na urodę pani poseł z tobą zatańczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

kiedy ta idiotka Bernadeta \"Wieszatielka\" przestanie się w końcu kompromitować i przynosić wstyd mieszkańcom Łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

piękna kobieta ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje




urocza ? :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Szkoda strzępić ryja :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Wkładka domaciczna nie wypaliła wiec trzeba było w czymś innym swoje mądrości pokazać he he. Ciekawy jestem czy jak wykładała na uczelni to pozwalała sobie przeszkadzać w prowadzeniu zajęć. Komentarze i docinki na tej konferencji do osoby prowadzącej która ma na prawdę poważny tytuł naukowy, to nie tylko brak kultury u pani poseł ale też brak szacunku do jej dorobku zawodowego. Po prostu żenada współczucie dla tych co ja wybrali na posła ziemi łomżyńskiej. Jacek 21 jak nie chciała z tobą tańczyć to możne tylko oznaczać że nie jesteś w jej kręgu zainteresowania, albo miała cie gdzieś. A czy jest piękna i mądra to bym tak nie powiedział. daleko je do doskonałości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Tak sobie myślę, że ona ma więcej rozumu od was wszystkich, na pewno więcej od paplaka.

Ona a jest w Sejmie, a wy tu wylewacie swoje gorzkie żale.


Gdy czytam wasze komentarze, to zastanawiam się - po co takim ludziom jak wy rozum!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

To skoro ludzie ją wybrali i jest w sejmie , to niech nabierze trochę ogłady. Dla każdego człowieka należy sie szacunek. Ta Pani po ostatnich odsłonach swojej politycznej kariery , odkryła swoje prawdziwe ja. Prostota to mało powiedziane. Na­wet chlew pot­rze­buje gwiazd, tam słoma gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Wracając do wątku motoryzacyjnego. Dzisiaj VOLVO to nie lans, ale zwyczajna chińszczyzna!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje


Autor: Maxxx (5.47.60.---)
Data: 12-09-16 12:55

\"...Tak sobie myślę, że ona ma więcej rozumu od was wszystkich...
Ona a jest w Sejmie..\"
----

Co sprawia, że dowolna głupota albo idiotyzm nie przekreśla kretynki w oczach wyborców? Wyborców tych fascynatów szamba i tej części niskich lotów gawiedzi, ale dla stwierdzenia oczywistego faktu - nie wszyscy politycy są idiotami. To raczej nie dotyczy Pani Stryczkowej wystarczy że jest i bryluje głupota bije z oczu.
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota i stąd jej przedstawiciele w sejmie tylko szkoda, że musi mieć przedstawiciela z Łomży.

--
„Kościół nie lubi owiec, które nie pozwalają się strzyc swoim pasterzom” – Tomasz Becket.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Żałuję, że na nią głosowałam . Wstyd mi i przepraszam :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Ta pani podobno jest pielęgniarką, tylko z pielęgniarkami się już nie identyfikuje. Jak to mówią: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Volvo nieprzerwanie jest szwedzką marką. Kapitał firmy Geely pozwala jej na dalszy rozwój i wprowadzanie nowych rozwiązań. Samochody projektowane są przez Szwedów. Główny zakład produkcyjny mieszczą się w Torslandii pod Göteborgiem. Wspomnianą fabrykę opuszczają modele S60, S80, V60, V70, XC70, XC90.
O jakości Volvo możesz przekonać się, odwiedzając najbliższy salon i odbywając jazdę próbną wybranym modelem.

Rzecznik Volvo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

OMG!!! Jaka ona WSTRĘTNA!!!

Dobrze że ja nie mam wyrzutów sumienia,mój głos poszedł gdzie indziej.BRAWO JA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Lepsza BENIA niz pan Kołakowski. Przynajmniej parkowac nalezycie potrafi !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Dlaczego Benia wyjechała do Wawy? za poszukiwanie rozumu, jak widać i słychać porusza się nie właściwych rewirach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Benia Krynicka bryluje

Wstyd!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org