piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam sprawdzonego baru sushi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jak w temacie - poszukuję właśnie porządnego baru sushi z Poznania. Czy mieliście może kiedyś z czymś takim styczność? Ja się właśnie zastanawiam czy np. taki byłby ok http://www.samurai-sushi.pl/ Co o tym myślicie?

Za każdym razem kiedy startuję mam cel – żeby biec szybciej niż kiedykolwiek wcześniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sprawdzonego baru sushi

Spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sprawdzonego baru sushi

A co cię suszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sprawdzonego baru sushi

szkoda ze kretyn knajpy w wietnamie albo gujanie nie szuka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sprawdzonego baru sushi

W Honolulu,sushi bar u jin jang jonga,dobre i tanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sprawdzonego baru sushi

zgodze sie z przedmowca ten w honolulu pierwsza klasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam sprawdzonego baru sushi

Tak, jakie są rodzaje diet. Dwa lata temu doszłam do tego, że prawie popadłam w anoreksję. Dzięki Bogu, że mój mąż zrozumiał wszystko na czas i zabrał mnie do lekarzy. Oto, co mogą zrobić diety. Nigdy więcej tego nie zrobię. Teraz jem wszystko i na oślep. Skupiam się na moich wewnętrznych uczuciach i pragnieniach. I niczego sobie nie odmawiam. W zeszłym tygodniu zamówili sushi lodz. Mamy najsmaczniejsze sushi w sushi master. Nie wiem, jak wcześniej mogłam sobie odmówić tej przyjemności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org