wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
założenie własnej firmy

Witam.może ktoś się orientuje czy w Łomży jest jakaś firma która pomaga,udziela informacji w założeniu własnej działalności gospodarczej? Na necie nic znaleźć nie mogę. Kiedyś coś takiego było chyba na Szosie Zambrowskiej ale chyba już nie ma tego biura a w pup tak chętnie tłumaczą że się wszystkiego odechciewa :-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie własnej firmy

Hej,
Instytucji chyba nie ma.. Podaj, proszę nr telefonu to zadzwonię.. Rok temu założyłam 1-os.firmę... Na ile będę mogła podpowiedzieć, to pomogę.. Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie własnej firmy

Dzień dobry,

Udzielimy bezpłatnych informacji w Centrum Wspierania Biznesu, Łomża, ul. Polowa 53, pokój nr 3, tel. 86 215 16 90

Pozdrawiam
WS



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie własnej firmy

Tylko nie daj się namówić na pożyczki na działalność gospodarczą..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie własnej firmy

dzięki bardzo za pomoc,pozdrawiam wszystkich;-) miłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie własnej firmy

JAK ZAREJESTROWAĆ DZIAŁALNOŚĆ, JAK ZAŁOŻYĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, JAK ZAŁOŻYĆ FIRMĘ, OTWARCIE FIRMY- działalność gospodarcza krok po kroku.
w internecie dziesiątki tematów, a ty piszesz, że nic znależć nie możesz ?


czarno to widzę tą twoją firmę, jak na wstępie masz aż takie problemy :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie własnej firmy

potrzebuję porad co do kilku szczegółów o których nie ma mowy, dziękuję za dyskusję tylko po co ta złośliwośc. moja firma,moja sprawa i tobie nic do tego. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie własnej firmy

Mi się udało rozkręcić biznes do tego stopnia że zatrudniam 10 osób z czego 7 to Ukraińcy :) Podaj maila, a podam Ci przepis na sukces ;) A póki co zostawiam namiary na agencję, za pośrednictwem której możesz zatrudnić Ukraińców https://www.polrab.pl/zatrudnienie/ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: założenie własnej firmy

w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j trollu z tego forum. nawet w niedzielę k.u.t.a.s wkleja te swoje dziadowskie linki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org