niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bdanie prenatalne

Hejka jak w temacie czy badanie prenatalne są potrzebne w czasie ciąży i czy ą one tylko w Białymstoku nie ma bliżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bdanie prenatalne

Badania prenatalne robi się w czasie ciąży dlatego żeby wykluczyć jakieś wady dziecka. Gdy diagnoza potwierdza wadę wtedy proponowana jest aborcja. Słyszałam o przypadku gdzie diagnoza była zła i proponowana była aborcja, a matka się nie zgodziła i urodziła zdrowe dziecko. Z tego co słyszałam to takie badania proponuje się kobietom ciężarnym, które ukończyły 35 lat, bo według jakichś tam danych uważa się że w tym wieku może być coś nie tak, ale nie musi.
Według mnie i moich przekonań religijnych nigdy nie poddałabym się takim badaniom, ponieważ nie zgodziłabym się na aborcje. Własnego dziecka nigdy bym nie zabiła, jaka to matka która zabija własne dziecko!!!
Dla pewności upewnij się jeszcze, a najlepiej zapytaj lekarza, czy celem tych badań to jest leczenie dziecka lub operowanie w czasie ciąży czy tylko aborcja. Jeśli aborcja to nie rób tych badań, zaufaj Panu Bogu. Jakieś problemy rzadko się zdarzają, a serce matki kocha własne dziecko i nieważne jakie ono jest.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org