czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ginekolog

Witam. Kogo polecacie na prowadzenie ciąży Pijagina czy Sokoła?? ile biorą za wizyte??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

A po co zaraz prywatne wizyty, nie szkoda kasy? Ciążę można przecież prowadzić u lekarz na NFZ. Wizyty i wszystkie badania są bezpłatne. Jeżeli chodzi o to żeby lekarz pracował w szpitalu to też nie ma pewności, że w czasie porodu akurat twój prowadzący będzie miał dyżur. Ja trzy ciąże prowadziłam na NFZ i jestem bardzo zadowolona, usg na każdej wizycie, wszystkie niezbędne badania zlecone i bez niepotrzebnych wydatków, ale oczywiście to Twój wybór i twoja decyzja. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

cook

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Obaj sa bardzo dobrzy i biora tyle samo czyli 100 zl, ale Sokół jest sympatyczniejszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Sokol super lekarz poświęci ci tyle czasu ile będziesz chciał. Chodziłam jedna ciążę na nfz i powiedziałam nigdy więcej. I uważam że 100zł wydane na wizytę raz w miesiącu jeśli zależy ci na dziecku to nic strasznego. Tyle moich koleżanek chodziło i chodzą na nfz i jak słyszę jak są traktowani i ci lekarze ze swoim podejściem tragedia jak nie pociagniesz za hezyk to nic nie powiedza

mloda22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

moją ciążę prowadził dr Pijagin. Jestem bardzo zadowolona. jest sympatyczny i ma ludzkie podejście, a nie jak co którzy lekarze przedmiotowe. zleca przeróżne badania, byłam 2 razy na konsultacji w warszawie. po porodzie odwiedzał mnie na neonatologii. Minęło 5 lat od mojego porodu, a cały czas jestem w kontakcie z tym lekarzem. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

cook a do kogo chodziłaś na nfz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

A ja polecam prowadzenie ciąży u dr Oleszczuka. Świetny fachowiec i do tego bardzo sympatyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Ja prowadziłam drugą ciążę na NFZ u dr Skrętka i byłam zadowolona. Na pewno bardziej niż z prowadzenia pierwszej ciąży u dr Zaremby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ginekolog

Maniex,czy mogę z Tobą się skontaktować? Chodzę także do Dr Oleszczuka... I chciałabym spytać o kilka rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org