sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fizjoterapeuta

Hej czy ktos mógłby dac namiary na sprawdzonego fizjoterapeutę z łomzy, mam problem z kręgosłupem z gory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Ja od 12 lat mam dyskopatię, jeżdzę na masaż i nastawianie do pana Czarneckiego do Czartori do ośrodka Iris.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

dobrego bolca ci polecam, nie masaże i nastawiania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Speech vel Zonk i kilka jeszcze innych nicków nigdy nie zmądrzejesz pajacu?! Zaczepki szukasz? To szukaj dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

:) forumowa seksi babcia , która tu pisała kiedyś o zbawiennych w jej wypadku, skutkach robienia loda :)))
De. ... a do psychiatry gdzie jeżdzisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Ja nigdzie,nie mam potrzeby, ale ponoć na drzwiach psychiatry do którego ty chodzisz wisi tabliczka z napisem: Proszę zachować ciszę, nie jesteście sami.Oni są wszędzie i was słyszą.A to dobrze dla ciebie nie rokuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Dyskopatia, to choroba zwyrodnieniowa nie jedyna w twoim przypadku :)
... na starość też już kartofle z obiadu gubisz , a to negatywne skutki uprawiania seksu analnego :))
masz lużne zwieracze :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Trzeba ustalić miejsce bólu a potem dowiedz się jakie ćwiczenia są dozwolone
i potrzebne. wystarczy 10 min dziennie lub co drugi dzień a będzie coraz lepiej.

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Nie preferuję takich rzeczy, a do starości daleka droga, więc skończ te brednie i nie zaśmiecaj tematu.Żegnam, szkoda mi czasu na pisanie z idiotami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Dobrze sprawdza się basen, rozciagają się wtedy wszystkie mięsnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

haha teraz , to nie preferujesz, oj wypierasz się jak żaba błota, tego co kiedyś tu sama wcześniej pisałaś
wstydzisz się teraz seksi babciu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

do garów babciu !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Kvrwa jaki z ciebie cymbał, że szok.Ty pewnie lepiej wiesz co ja preferuję.Speech ja się nie dziwię że co rusz inaczej się nazywasz był i zonk i zezowate szczęście i egzorcysta itp.Każdy poznaje się na wariacie i nikt w polemikę zbyt długo nie chce wchodzić, potem znikasz na trochę aby wrócić z nowym nickiem.Ale durnia każdy pozna po stylu pisania i zmiana tu nic nie daje.Więc poszukaj innej\"ofiary\" bo mnie imbecyl nie wzrusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Ty uważaj na te wklejki bo kiedyś już skamlałeś i przepraszałeś na forum za zdjęcie.A pani na zdjęciu z żadnej strony do mnie niepodobna. A rajstop nie noszę, nie cierpię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

nie spinaj się tak, bo popuścisz :)))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

to co te zdjęcie robi na twoim profilu randkowym ? :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Mi profil randkowy nie jest potrzebny, ale widzę biedaku że ty poszukujący, ale coś za dużych wymagań nie masz skoro takie kiepskie\"towary\" oglądasz, mało apetyczne te zdjęcie i te gacie, nie wspominając o wiszących rajstopach.Ale cóż się dziwić sam sobą nic ciekawego nie reprezentujesz to i na nic lepszego nie masz co liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

De, Ten jest idiotą który widzi w innych idiotyzm bo zna się na tym a ty jesteś
specem a na randkę umów się z żabą to może zamieni się w księżniczkę ? ale
musisz żabę pocałować w D...

anka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Doskonałym wyborem będzie fizjoterapeuta gdańsk http://pegaz.la/fizjoterapia-dzieci-i-niemowlat/fizjoterapia-niemowlat/ . Jeżeli chodzi o fizjoterapię to tutaj tego typu zajęcia wykonywane są bardzo profesjonalnie, dodatkowo pracują tutaj osoby z naprawdę wielkim doświadczeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fizjoterapeuta

Dobry fizjoterapeuta na pewno się przyda. Ja przynajmniej tak to obecnie widzę!! To jest rzecz podstawowa!!
______________________________________
pisaniepraclicencjackich.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org