niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oprogramowanie diagnostyczne Opel

Witam
gdzie w Łomży lub okolicach znajdę kogoś, kto posiada oprogramowanie diagnostyczne do Opla i potrafi zaprogramować światła to jazdy dziennej. Dziękuję za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

kupiski stawowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

podaj co za opel , rocznik a być mogę pomogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

Astra H 2006 r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

kupiski stawowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

może mają na oplu

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

W aso opla? Czy ja wiem? Skąd ten pomysł :)?
W oplu za samo podłączenie komputera życzą sobie 150 zł i liczę na to że tu w okolicy w nieautoryzowanych serwisach będzie taniej. Podjadę do Kupisk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

Na ulicy Sosnowej 3 brązowy budynek z dwiema bramami garażowymi. Musisz mieć 4 cyfrowy kod (jak pin w tel.) to będzie taniej. Bez niego będzie trzeba \"wygenerować\" ten kod i drożej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

No właśnie nie mam tego car pass i chciałem wcześniej zaplacic za ten kod w aso. Tam na Sosonowej potrafią wyciągnąć ten kod z samochodu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

Mówił że potrafi, ale będzie dodatkowo kosztować. Ja miałem ten kod to w kilka minut włączył mi \"tryb skandynawski\". Przy okazji może zobaczyć czy przebieg zgadza się z tym na budziku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

W serwisie koszt uzyskania car pass to 150 zl. Właśnie o ten tryb skandynawski chodzi bo mam funkcje auto ale w chwili obecnej jest bezuzyteczna bo działa dopiero po zmroku. Uczciwy28 tez jeździsz astrą h?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

Mam astrę h z 2004 roku. Po zmroku musisz włączyć światła mija bo nie będziesz miał tylnych pozycyjnych. Zobacz filmik jak robią to w ASO: https://www.youtube.com/watch?v=REbBxLCrKFw Podejrzewam, że na Sosnowej za wszystko (car pass + tryb) weźmie 150 zł. Podjedź i zapytaj się to pewnie od ręki Ci zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

Z tego co się orientowałem to trzeba zmienić z przodu ten paramert na 5 a z tylu pozostawic nieaktywny i wtedy po zmroku mając światła ustawione w pozycji auto z tylu pozycyjne włącza się same. No ale szczegóły dogadam tam na sosnowej. Dziękuję uczciwy28 za intormacje. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

A po co wam te światła do jazdy dziennej? W dzień w warunkach ograniczonej widoczności też powinno się jeździć na światłach mijania, które niestety się same nie włączą (co widać często na drodze). Można za to dostać mandacik!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

4feeter tu właśnie chodzi o światła mijania. Po włączeniu silnika po około 2 sekundach mają się włączyć światła mijania. Tylko światła mijania. Kiedy zapada zmrok, po wjechaniu do tunelu albo gdy jest mgła, deszcz i inne niesprzyjające warunki to pozostałe światła wlacza czujnik światła. Chodzi tu także o oświetlenie wnętrza. W dzień jest ono niepotrzebne w takiej ilości. Oczywiście masz racje i trzeba to kontrolować bo to tylko elektronika i moze zawieść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oprogramowanie diagnostyczne Opel

Nie wiem czy nie łatwiej przypadkiem kupić sobie na własność urządzenie diagnostyczne? Na pewno nie raz się przyda, a zawsze można zrzucić się ze znajomym, szwagrem lub sąsiadem :) Markowe urządzenia diagnostyczne możesz znaleźć między innymi na marketplace woopauto: https://woopauto.com/sklep/diagnostyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org