poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Eeg glowy dziecka

Witam, czy ktos moze polecic mi neurologa dzieciecego? Chcialabym zrobic dziecku eeg glowy.. gdzie w lomzy w bialymstoku najlepiej zrobic takie badanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eeg glowy dziecka

DSK w Białymstoku, Pani Doktor Kiryluk- neurolog, która przyjmuje tam w Poradni Neurologicznej lub prywatnie w Białymstoku u doktora Sobańca. Kiryluk jest super , bardzo ludzka i potrafi pomóc. Pokieruje na pewno dobrze leczeniem, jak trzeba skieruje do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Dużo zdrowia życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eeg glowy dziecka

A czy ta Pani doktor robi na miejscu eeg glowy? Interesuje mnie prywatna wizyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eeg glowy dziecka

w Łomży nie szukaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eeg glowy dziecka

Jestem księdzem wiec przyklęknij czytajac ten post.
EEG czyli elektroencephalogram jest testem ktory wykonuje sie na mozgu.
Nie wykonuje sie tego testu \"na glowie\" ani na rzędnej innej czesci ciała.
W skrócie test polega na badaniu aktywności elektrycznej mózgu choc jest to duże uproszczenie. Nie nalezy wiec pisac ze jest to test glowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eeg glowy dziecka

Też w Łomży nie polecam, jest wszak Poradnia Neurologiczna dla dzieci, ale w naszym przypadku nic nie pomogła. Na sam wynik - opis eeg czekaliśmy kilka miesięcy. Polecam za to prof. Jóźwiaka z W-wy. Po jednej wizycie dostaliśmy skierowanie i miejsce w CZD, a tam porobili wszystkie badania. Życze zdrowia dla Dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eeg glowy dziecka

Witam! Chciałabym się dowiedzieć w jakich okolicznościach można wykonać badanie EEG i czy można je gdzieś wykonać bezpłatnie,czy trzeba za nie zapłacić? I czy potrzebne jest skierowanie lekarza? Wstępnie poczytałam jak się przygotować http://www.snikersik.pl/informacje-na-temat-eeg/ ale może ktoś kto już ma to za sobą napisze coś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eeg glowy dziecka

Znajoma robiła w szpitalu miejskim. Niestety nie obeszło się bez położenia syna na kilka dni, ale suma sumarum była zadowolona (badanie wyszło ok).

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org