poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Parking Okęcie

Ktoś może korzystał z parkingów wokół Okęcia. Jak w praktyce wygląda? Czy transfer jest dodatkowo płatny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Nie jest płatny dodatkowo, szybko sprawnie w ubieglym roku wyszlo 100pln/2tyg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Najlepiej parkować na górze zawsze jest wolne i bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Na górze? Masz na myśli parking P4 przed terminalem lotniczym? To byłaby najwygodniejsza opcja, tylko należy pamiętać, że tygodniowy pobyt na P4, to wydatek około 200 zł.
Około 3-4 razy taniej wyjdzie więc zaparkować np w Start Parking. Koszt to około 60-70 zł za tygodniowy postój. W ramach tego kupujesz usługę na parkingu strzeżonym, ubezpieczonym, transfer na i z lotniska. Tutaj na stronie, znajdziesz bardziej dokładny opis tej usługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Tutaj trzymajcie namiary - http://www.parking-obok-lotniska.pl
Cena normalna, istotniejsze, że dowozu ogarnięte bardzo szybko, porządny busik, parking w bardzo dobrym stanie. Ogólnie bez żadnych problemów. Ze swojej strony zdecydowanie polecam, ale to jeszcze kwestia taka, z której strony lotniska chcecie stawać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Ja zawsze parkuje na parkingu obok lotniska. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

W sensie tym bezpośrednio przy Okęciu? Ale to trochę mało rozsądne, bo przecież za tydzień zapłacisz tam 3 razy więcej niż normalnie na parkingu kilka km od lotniska. A i tak goście dowożą wszystko na miejsce, więc po co przepłacać? Niczego to przecież nie zmienia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Nie ma sensu parkowanie bezpośrednio nad lotnisku - płaci się kilkukrotnie więcej. Zostawiasz auto kilka km dalej i płacisz poniżej stówki za tydzień. Wszystko masz dostarczone na miejsce, po przylocie od razu was odbierają. No chyba że ktoś lubi wydawać więcej niż trzeba... ale chyba takich to wielu nie ma, co nie? ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Oczywista oczywistość. Nigdy nie parkowaliśmy bezpośrednio przy lotnisku. Po co w tak głupi sposób wydawać kasę? Kiedyś pamiętam, że mój tata nas odwoził na lotnisko, to zapłacił 20 zł za godzinę czy tam dwie na miejscu, powaga. Wiem, że inaczej rozliczają cały tydzień, ale to i tak gruba przesada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Parking P4 za 2 tygodnie 200zł (dwa tygodnie temu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

troszkę dalej od lotniska masz taniej a też dobrze poza tym zawiozą cię z parkingu na lotnisko i odbiorą , ja korzystałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Szukając parkingu dobrze jest zapoznać się z ofertą tego: http://www.parking-lotnisko.pl/. Nie znam dokładnych cen za przetrzymanie samochodu - są one zapewne zależne od czasu, przez który nasz samochód będzie na nim przetrzymywany. Czy transfer jest dodatkowo płatny? Nie mam pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

Faktycznie jeśli chodzi o Park & Fly godne polecenie miejsce, tym bardziej, że teraz sobie na Majówkę zobaczyłem w 2018 roku ile mnie będzie kosztować to wychodzi niecałe 90 zł za 9 dni zresztą wyliczcie sobie sami tutaj. Moim zdaniem warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Parking Okęcie

To ja wrzucę inny link aby móc zwiekszyć wybór parkingów przy lotnisku.
https://airport-modlin.com To link do parking lotniska Modlin. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org