czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kredyt czy leasing?

Mam firmę - chciałbym skorzystać z możliwości odliczenia 100% VAT-u. Jak myślicie - kredyt czy leasing?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Lepiej wybierz łomżing!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Witam jeśli jesteś vat-owcem to najlepszy będzie leasing bo wszystkie koszta możesz sobie odliczyć, zapraszam do oddziału w Łomży przy ulicy Wojska polskiego 103 teren autokomisu Kluczek. lub tel. Rafał 502114305 Beata 508393037

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

getinleasing zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Także, jako przedsiębiorca, polecam leasing. Całą kwotę rat leasingowych wrzucisz sobie w koszta, a przy kredycie albo wynajmie długoterminowym już tak pięknie nie jest. Polecam usiąść z kartką papieru i sobie policzyć wszystko. Wtedy podejmij decyzje na podstawie konkretnych liczb. Tylko wtedy będziesz pewny, że podjąłeś dobrą decyzję.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Piszesz, że chcesz odliczyć VAT wiec jesteś vatowcem. 100% czyli samochód ciężarowy. Biorąc leasing odliczasz go co miesiąc, przy leasingu operacyjnym samochód nie jest Twoja własnością. Jeżeli weźmiesz kredyt to kupujesz samochód który staje się Twoja własnością i wchodzi w majątek firmy, prawda? Dostajesz fakturę i w calosci odliczasz vat a samochód amortyzujesz co miesiąc. Dodatkowo odsetki od kredytu wrzucasz w koszty. Mylę się? Dopytaj gdzieś w biurze rachunkowym ale wydaje mi się ze jeżeli chcesz zyskać na vacie natychmiast to kredyt da taka możliwość ale zaznaczam, nie jestem pewna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Biuro Getinleasing znajduje się w Łomży na ul: Wojska Polskiego 103 zapraszam dowiesz się wszystkiego co jest potrzebne co zyskujesz co tracisz.
Beata 508393037 Rafał 502114305
https://www.facebook.com/GetinLeasingLomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Idz do biura rachunkowego. Firmy leasingowe i banki będą zachwalac swoje produkty q tu jest ważny rodzaj działalności, typ samochodu, rodzaj rozliczenia itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

I zanim pójdziesz do Getinu poproś o tabele opłat i prowizji - tych dodatkowych np. za udostepnienie danych użytkownika policji przy zdjęciu z foto radaru (zdarzyć się może) czy prowizja za monit - zdarzyć każdemu też się może.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

gotówka, nie kramic zlodzieii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

To też zależy ile tego kredytu i na jaki okres a także od kogo. Wejdź sobie na stronę http://crediteo.pl
Znajdziesz tam pełne zestawienie wszystkich najważniejszych na rynku chwilówek wraz z cenami za pożyczkę i będziesz mógł sobie coś dla siebie dobrać. Jeżeli interesuje Cię bardziej kredyt w banku to znajdziesz tam też wiele informacji o rynku pożyczkowym, powinno pomóc w doborze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Nie jestem specem, ale wydaje mi się, że leasing może być lepszą opcją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Polecam zapoznać się z tym poradnikiem leasingowym, jakie są rodzaje leasingu toyotabank.pl/poradnik-finansowy/rodzaje-leasingu/ Mam nadzieje, że pomoże nieco rozświetlić sytuację ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Jak firma jest bogata, płaci dużo VAT-u to lepszy leasing.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Zdecydowanie leasing - dla firm leasing jest dużo korzystniejszą opcją i warto z niego korzystać. A jaką firmę polecam? Toyota Bank - Leasing Smartplan jest mega korzystny. Tu podrzucam kalkulator leasingowy - szybko można wyliczyć ratę - https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/finansowanie-nowa-toyota/finansowanie-leasing/leasing-smartplan-nowe/kalkulator/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Ty odliczysz ,weźmiesz furę w lizing i będziesz szpanował a twoi klienci VAT zapłacą!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Leasing często bardziej się opłaca. Ja bym na to postawiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Miro66 cieciu znów polecasz bieda-firemkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Teraz leasing nie będzie się już tak opłacał jak dawniej. Zwłaszcza u tych, gdzie jest też auto jako prywatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Wszystko zależy od tego, jakie są warunki. Nie da się jasno odpowiedzieć bez poznania szczegółów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

My niedawno zdecydowaliśmy się na leasing samochodów ciężarowych i powiem wam, że nie żałujemy. Cała procedura odbyła się bardzo szybko i sprawnie także jesteśmy zadowoleni ze współpracy z tą firmą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Nie jednoznacznej odpowiedzi - zależy na co potrzebujesz finansowania i przede wszystkim na jakich warunkach. Dopiero wtedy da się cokolwiek wyliczyć i porównać co bardziej opłacalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Polecam wam firmę https://alpinaleasing.pl/ to grupa doświadczonych brokerów, którzy zajmują się finansowaniem środków trwałych jak na przykład firmowy samochód poprzez leasing czy pożyczkę. Na ich stronie macie wszytskie informacje to sprawdźcie i się zapoznajcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kredyt czy leasing?

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości odliczenia 100% VAT-u, kredyt może być lepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na natychmiastowe nabycie własności, co może zapewnić większą kontrolę nad aktywem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org