poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gloriosa Trinita

Witam.
Nie mieszkam w Łomży już od lat ale chciałem sie dowiedziec czy to qrestwo oszolomów jeszcze istnieje. Kiedys nalezalem do tej sekty bylem na wyjazdach zagranicznych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Nie sądzisz że możesz tym wpisem kogoś obrażać.?Akurat znam osoby tam się udzielają. Nie prawda to co piszesz. Masz prawo mieć inne zdanie. Ale obrazajac innych świadczymy o sobie nie o obrazanych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Zbychu nie marudź :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Mam inne zdanie, a Ty jak nie wiesz co tam sie dzieje to nie pier, ja nie tylko znam ja w tym bagnie bylem kilka lat. I wiem ze jeden gosc, przyklad rodziny posuwa inną jak są w delegacji. Najfajniejsze jest to ze zona tego goscia po modlitwie w domu czestuje jego kochanke ciasteczkami i winkiem. Boga to ma sie w sercu i mozna sie modlic na kamieniu w lesie w samotnosci w lesie. Lepiej zrobic jeden dobry uczynek niz caly dzien spedzic w kosciele. Na wyjazdach tez z tymi oszolomami bylem, rozaniec na plazy i **** wie co jeszcze, wszystko na ppokaz a poznie qrewstwo..ludzie kiedys modlili sie w grotach!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Omania kocham Cie!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Zbychu,to poważne wyznanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Na jakiej podstawie twierdzisz że wszyscy są tacy? Biorąc pod uwagę że sam tam byłeś też jesteś q..... I robiłeś q......Normalna sprawa. Ludzie są różni. Tacy jak ty nie pasowali tam i teraz wylewaja żale na forum. Każdy ma prawo tam iść. To że niektórzy psują reputację. Nie ma na to sposobu. Nikogo nie przeswietlisz. Gdyby była w tobie wiara wiedziałaś co robić widząc q.....Tak sam przyłożył rękę do zla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Pablo do czego mialem przylozyc reke? Do qrestwa? Ja tam chodzilem bo zona nalegala, taki typowy moher. Tam sie pieprzą, obgaduja na lewo i prawo. Sam ksiadz Świecinski z Mediolanu ich krytykuje. Bylem w Mediolanie z nim na kolacji po katastrofie w Smolensku. Sam on mowil ze to wyprawiają w Ambroziaku to wariactwo, to są oszołomy co sie ukrywaja pod sztą Jezusa. Ten Corso z Mediolanu gra frajera i pokazuje co to nie on bo bankier. Boga to ma sie w sercu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Omania ja kocham jusz od dafna ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Też się z tym zgadzam że to sekta, miałem nie miłą okazję byś na ich spotkaniu ( na szczęście służbowo ) i powiem jedno większej bandy oszołomów nie widziałem, sekta jak się patrzy i uprzedzam wszystkich przed wstępowaniem do tego czegoś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Ja spier.....od nich jak tylko nadazyla sie okazja. A sam proboszcz to oszust i zlodziej. Bralem slub w tym kosciele a nie bylem u bierzmowania, na poczatku nie chcial mnie dopuscic ale jak dostal 1500zl to powiedzial ze przymknie oko. Jak sie pozniej dowiedzialem to bierzmowanie jest wskazane lecznie konieczne, czyli nie powinien mi odmowic. Skasowal i oszukala mnie menda, zeby ci szmaciarzu w gardle stanela ta kosa, złodzieju. Mendo ja sponsoruje domy dziecka, pomagam bezdomnym, za 1500 zl bym mogl kupic duzo jedzenia dla potrzebujących.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

A co tam takiego strasznego robią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Juz pisalem, tworza sie romanse, pieprza sie na boku a na modlitwach w domu udaja ze nic sie nie dzieje. Ja zawsze stalem z boku i obserwowalem dlatego to wiem. Kiedys na modlitwe w jednym mieszkaniu bylo 10 osob, jedna z nich musiala wyjsc wczesniej. Ta dziewczyna nie zdazyla wyjsc z bloku a juz ją obgadywały. Kur.......debile! To jest wspolnota? Jak ks. Świecinski opalal sie na plazy we Włoszech to wszystkie sie slinily i napalaly na niego, jaki fajny, jaka klata itd. Wystarczy nie byc fanatykiem a wszystko sie zobaczy i uslyszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Dalej siedzisz w Choroszczy na oddziale zamkniętym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita


Autor: Zbychu (---.189.223.7.skyware.pl)
Data: 15-06-16 13:03

Jak sam się wyraziłeś\" Ja zawsze stalem z boku i obserwowalem dlatego to wiem\" , więc uważam, ze tylko po to chodziłeś...czyli moim zdaniem sam ten temat założony przez ciebie to jedna WIELKA PROWOKACJA! Bo gdybyś uczestniczył prawdziwie w modlitwie nie pisał byś takich bzdur, bo zapewne zadziałałaby na Ciebie i nigdy nie posunął byś się do takich pomówień. To forum już zaliczyłeś ,wiec proponuję udać się do TVN , tam cię chętnie odpytają w ramach nagonki na Kościół Katolicki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

sarenka nie wiem od jakiego Zbycha to wzielas ale ja na forum ostatnio bylem w zeszlym roku, tak wiec daruj sobie, zaloz beret i zapier......spowiadac sie pedofilowi. A jak chcesz sie dowiedziec gdzie na qrwy jezdza to moge Ci napisac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

zbyszek a co ty robisz pod rzeszowem? jak to się stało że ci tam wywiało? żona dostała mieszkanie z pgr-u?

haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

siedzie sobie w Rzeszowie w zajebistym hotelu Rzeszów i mi sie nudzi. Dobry jestes. Skad wiesz? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

N9 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

W zeszłym roku, powiadasz.....?


http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=729011&t=729011

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Dzieki, pomylilem sie o kilkanascie dni, fajnie ze podałes link tam mozna poczytac o pedofilach
i qrwiarzach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

nie wierze że istnieje ktoś tak mało intel...jak ty . Żona moher? Ty w gloriozie? ta jasne

A świstak siedzi i zawija .....

Nie ośmieszaj się chłopie

ja chcesz z kokoś zrobić jaja to chociaż sie postaraj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Ty sie postaraj o słownik ortograficzny deklu bo wstyd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

zbychu pewnie niedługo będę miała okazje zobaczyć się z tobą i może wówczas podarujesz mi ten słownik. może nawet odważysz się powiedzieć mi coś osobiście Póki co polecam lekturę kodeksu karnego no i dokazuj póki możesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

pabloz4, ty to trzecia płeć? raz tu na forum występujesz jako facet, drugim razem baba ( ...bez jaj???)

gender, czy transwestyta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

robot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

czy raczej pedał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

czystej krwi android

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

nie mówi się pedał tylko wagino-sceptyk .


A h...cie obchodzi czyjaś płeć .Na randkę chcesz się umówić? na sympatii próbuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

z transwestytami nie piszę !
a gdzie cię tam walą - nie musisz się chwalić ,
widać w dupę lubisz , jak ci wagina nie odpowiada sceptyku hahaha

... ja waginy czyste i młode preferuję ...
w kakałko cię i za milion dolarów nie wyr...m !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Zbychu miałem cię za bardziej inteligentnego faceta, a ty zwykła szuja jesteś. Za używanie nazwisk i oszczerstwa na forum grozi ci prokurator, przestrzegam co napiszesz jeszcze. A skoro w ruchu tylko obserwowałeś, a nie uczestniczyłeś, to ty konfident jesteś, nie wart swojej żony(i te boczki, o których piszesz). Na ripostę nie odpowiem, nie licz na zaczepkę, pozdrawiam i proszę nie pisz głupot bez pokrycia, bo to też czytają dzieci.

DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gloriosa Trinita

Bo Zbigniew ma wiele kompleksów i wyżywa się na Bogu i księżach , zapewne im zazdrosci ze nie ma w sobie tyle wiary i oddania jak oni . Nie wychodzi mu w życiu , w rodzinie ,to pisze swoje żale na forum , biedny Zbyniu . Za takich to jedynie pozostaje się modlic .

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org