poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydenckie zarobki w Łomży

no zajebiście że prezydent może tyle zarobić i trochę więcej asystentka za jeden rok,przeciętny łomżyniak musi pracować kilka lat żeby tyle zarobić,w tesco 5zł na czysto i umowa zlecenie w innej firmie podobnie,co trzeba robić,co skończyć itp żeby tyle kasy zarobić i nie za pracę fizyczną lecz czystą w garniturku,czy ludzie dzielą się na gorszych i lepszych???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

no ile moze zarobic bo nie napisales !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Trza być ich i być z tej lepszej kupki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Jakieś 12 tys/mies.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

No ale to prezydent, to ile ma zarabiać? Tyle co ty w Tesco..? 😆

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Trzeba być nieprzeciętnym, wykształconym, miłym i uczynnym i tylko tyle a i uczciwym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Mieczysław Czerniawski zarabiał 10.600 zł brutto. Radni, uchwalając wysokość prezydenckiego wynagrodzenia podkreślali, ze jest to wysokość motywująca do dobrej pracy- zwieńczonej podwyżką.

Tak rzadzi PiS.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

wynagrodzenie zasadnicze + dodatek stażowy + dodatek funkcyjny

A ile stazu pracy ma Chrzanowski.

Tak Rzadzi PiS . Glosujcie tak dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży


głupi temat....

wygraj wybory zostań prezydentem Łomży, Polski, posłem, senatorem i zarabiaj tyle ile oni...

czego nie rozumiesz ???
bo nie wiem...

ile chcesz mieć zasiłku dla bezrobotnych + 10 000
na dziecko + 5 000
na matkę + 2 500
na kochankę ....
na sąsiadkę ....

kur... skąd się tacy idioci biorą !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Protokół nr 27/13 z posiedzenia Komisji Rewizyjnej w dniu 13 czerwca 2013 r

str 6 wybrany fragment wypowiedzi:

Wypowiedz radnej PiS:
- Radna Bernadeta Krynicka zabierając głos stwierdziła, że jej zdaniem
Prezydent od początku swojej działalności nie podjął działań naprawczych i
oszczędnościowych w mieście. ........
Dodała, że jej zdaniem inwestycja pn. Park Przemysłowy była nietrafna i była przeciwna tej inwestycji, ponieważ będzie ona przynosiła straty. ............
Dodała, że Prezydent Dobosz kilkakrotnie wypowiadał się i obiecał przedsiębiorcom, że obniży czynsze. Zwróciła uwagę, że Prezydent „chwali się” iż uległy obniżki czynszów, ale spadły one nie w lokalach miejskich, ale u prywatnych przedsiębiorców. Podkreśliła, że przedsiębiorcy są „dobijani”, a miasto nic nie robi, nie dba o swoich przedsiębiorców.

Kto zdradzil PiS.


warto obejrzec: https://www.youtube.com/watch?v=LG0ApsXuN-M

warto obejrzec: https://www.youtube.com/watch?v=f1Uj1CZyZvs

warto obejrzec:www.youtube.com/watch?v=z3SxQxwK_pA

Glosujcie dalej na Krynicko Olbrys i Wande. Obejrzyjcie sobie jak trzy ciotki zdradzily PiS tylko po to aby jedna zostala przewodniczaca rady miasta a pozostali licza na przewodniczacych komisji wieksza kase za posiedzenia. Miesiecznie to kwota 1 200 zl za pelnieni funkcji przewodniczacej komisji. Chludzinski innej funkcji nie chce jak przewodniczacy komisji gospodarki komunalnej. Niewidzialna reka czuwa nad przetargami budowlanymi. Inny chce zostac dyr. MOSiR wiec wiadomo jak bedzie glosowal. Przeciez ta wiekszosc bedzie kiedys wybierac komisyjnie dyr. MOSiR. Kiedys byli i tacy ktorzy uczestniczyli w pracy dwoch komisji. Tylko jakiej pracy jak komisje odbywaly sie wtym samym czasie. Wiec podpisywali liste aby dostac kase i brali udzial w jednej komisji. Ci co kiedys glosno krzyczeli PROGRAM OSZCZEDNOSCIOWY gdy rzadza zapominaja o tym co kiedys mowili. I to ci ludzie chodza do kosciola.


Nawiazujac do wypowiedzi Krynickiej . Czy zdrajcy kolegow z partii PiS powinni wisiec.


Rzygac sie chce na te towarzystwo. Tak sie robi wode z mozgu wyborcom .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Program wyborczy Mariusza Chrzanowskiego

https://www.youtube.com/watch?v=r6OfjDi7IAg

cyt : slowa M. Chrzanowskiego

Po pierwsze gospodarka problem bezrobocia to najwazniejsze zadania do zrealizowania w latach 2014 - 2018. Obecnie jak wiemy bezrobocie jest najwazniejszym problemem miasta.

Mam konkretny program walki z bezrobociem.

koniec cyt;

Gdzie czyny i realizacja konkretnego programu walki z bezrobociem obnizania podatkow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

tomek głupi idiota to ty jesteś bo temat jak temat a ty albo tępy albo nie ogarniasz tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Łomżyńska zawiść jest przepiękna :)


Dlaczego on jest Prezydentem, a ja robolem :)
Dlaczego on ma tyle, a ja nie mam :)
Dlaczego na dzieci jest po 500 +, a dla innych nie ma :)

Jak ja uwielbiam te wasze życiowe wieśniackie rozterki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Autor: maruda

Nie popieram zadnej partii politycznej. Popieram i szanuje ludzi uczciwych ktorzy maja madre rozwiazania dla Mojego Miasta Polski. Nie nawidze klamstwa robienie ludziom wody z mozgu tylko po to aby po trupach osiagnac stanowiska.

Polecam abys obejrzal - jak trzy ciotki zdradzily PiS.

warto obejrzec: https://www.youtube.com/watch?v=LG0ApsXuN-M

warto obejrzec: https://www.youtube.com/watch?v=f1Uj1CZyZvs

warto obejrzec:www.youtube.com/watch?v=z3SxQxwK_pA

Nie mam czego zazdroscic. Zarabiam miesiecznie o wiele wiecej a slowo dla mnie jest drozsze od pieniedzy.

Pozdrawiam sympatykow PiS PO KOD i ZYCZE WIECEJ SZCUNKU DLA SIEBIE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

ja tam operatorem dzwigu jestem i mam wiecej niz prezydent lomzy czego tu zazdroscic za robote sie najlepiej wziasc taka co mozna zarobic a nie po teskach latac i rzadac 10 tys na miesiac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Srutututu,lody robisz i tyle zarabiasz,gieju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydenckie zarobki w Łomży

Każdy jest kowalem własnego losu. A gdzie ty byłeś shadowrun jak były wybory na prezydenta miasta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org