sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
parking Piękna 20 i Piękna 22

Parking ulica Piękna 20 i Piękna 22 Wszystko byłoby ok,gdyby nie mentalność i brak kultury co po niektórych kierowców,a w szczególności jednego kierowcy.Ewidentne jest to,że kierowca,a przede wszystkim jego mały pasażer swoimi drzwiami obił mój i nie tylko mój samochód.
Drogi kierowco zwrócenie Tobie uwagi jak widać nie skutkuje.
Szkoda,że masz to w *****. Naucz dzieci normalnie wysiąść z samochodu nie obijając obcego...
Kulturę ma się na co dzień,anie od święta !!!
Mi się nie zdarzyło obić czyjegoś samochód bo zawsze się pilnuję i nie mam zamiaru zmieniać miejsca parkowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

tępić takie niszczenie cudzego mienia,jak można zniszczyć komuś auto?nie rozumiem.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

Ja bym zgłosił na policję jako uszkodzenie mienia i żądał naprawy z ubezpieczenia sprawcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

masz numer jego tablicy rejestracyjnej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

Chodzi o to,że te dzieci wala tymi drzwiami otwierając jak od stodoły i uszkadzają obok zaparkowane samochody.To osoba mieszkająca blok obok. teraz inaczej będę załatwiać sprawę jak to będzie dotyczyć mojego auta . Do tej pory człowiek był miły , ale widać że się nie da. Teraz będę zgłaszać na policje i niech mu lecą punkty z AC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

Za mały parking ale żeby tak się rozczulać na rzeczą martwą, to absurdalne i do tego ogłaszać na forum. Jak u Pawlaków. Samochód to największe dobro i skarb wart tyle co ...bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

Kiedyś ktoś załatwił mi auto na parkingu i winnego nie było.Wiesz kiedy najbardziej się rozczuliłam?Kiedy przyszło mi zapłacić 700 zł za naprawę ze swojej kieszeni.I wcale nie uważam że to jakieś dobra czy tam skarby.To po prostu ułatwia życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

Życie ułatwia przejechać się 100m do kościoła zamiast spacerkiem dla zdrowia a nawet wsiąść na rower i do lasku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

Ale ludzie maja zle w glowach takie rzeczy opisywac na forum ,chyba bezradnosc przemawia w takich ludziach i nie umieja wziasc sprawy w swoje rece. Idz zapukaj w drzwi pana popros na parking pokaz .(napisz nam co dzis na obiad bedziesz robic i czy zupa byla nie zaslona moze ci poradzimy jakiej soli uzywac :))) )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

Opisanie tematu na forum o dziwo bardziej poskutkowało i zawstydziło Pana kierowce niż kulturalne zwrócenie uwagi :) stał się w końcu ostrożniejszy. Pozdrawiam osoby,które zawsze każdy temat założony na tym forum hejtują .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: parking Piękna 20 i Piękna 22

róbta co chceta

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org