sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ławka 2

Temat ławka poruszany był niedawno ale i wielokrotnie i nie widać żadnego odzewu ze strony spółdzielni mieszkaniowej ani władz miasta. Czyżby mają oni ten temat w głębokim poważaniu. Wynika z tego że potrzeby mieszkańców niestety są jawnie ignorowane.
Takie ignoranckie zachowanie nie wróży nic dobrego i źle jet oceniane przez mieszkańców. Powtarzam po raz ostatni problem ławek na ul. Śniadeckiego ale nie tylko. Wbrew pozorom jest to poważna sprawa szczególnie dla starszego pokolenia, poza tym brak wind w blokach skutecznie utrudnia poruszanie się ludzi o zaawansowanym wieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławka 2

nie macie poważniejszych problemów? chcesz ławkę to idz do parku i daj spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławka 2

Dla nastolatka to żaden problem ale dla starszego schorowanego mieszkańca nie jest to błahostka. A społeczeństwo się starzeje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławka 2

Jak postawią ci ławkę pod oknem i w lato przyjdzie ci hołota nachlana i będzie ujadać całą noc to poczujesz ten bul z drugiej strony ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławka 2

Nie będą ujadać chyba że podobni do ciebie chamski wieśniaku. Z takimi porządek robi policja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławka 2

Witam Karolino25 :)
Ja mieszkałem min. na osiedlu Południe gdzie też zlikwidowali ławki i aby posiedzieć sobie kulturalnie z kumplami to trzeba było na schodach tzn. latem.
Nigdy nie było żadnej skargi, a tym bardziej że się wszyscy znamy i dodatkowo żaden obcy tam nie przyjdzie. Oczywiście wypiliśmy czasami po piwku czasami butelkę i nikomu to nie przeszkadza i normalny człowiek nie rozrabia. Tak robią tylko gówniarze na prochach którzy chcą wyładować się i pokazać jacy to oni dorośli itd. Nie przejmuj się tymi zerami bez mózgu !!! bo tylko na to ich stać :)
Jestem za bo brakuje ławek zresztą to długi temat.
Pozdrawiam

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławka 2

Karolina, może napisz pismo do spółdzielni, podpisz Ty+rodzina i sąsiedzi i złóż je u prezesa. Może on o tym zwyczajnie nie wie, że jest taka potrzeba. Czasem informacje do osób odpowiedzialnych za pewne rzeczy nie dochodzą. Wiem o tym z doświadczenia. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławka 2

Weźcie zgłoście to do następnej edycji budżetu obywatelskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ławka 2

W spółdzielni M. powiedzieli że ławek nie będzie bo są za...drogie!!!Leżanki bez oparc są tańsze ale można dostać garbu. Ludzie takie rzeczy, to zakrawa na kabaret za co my płacimy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org