sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brudna Łomża

Nasze miasto jest zaniedbane i brudne. Tak stwierdzam przechadzając się piechotą do pracy.

Przystanki autobusowe i ich otoczenie niezamiatane !!!!
Nadal leży piach sypany zimą na chodniki.

Państwo Prezydenci, Doradcy i Panowie od Wizerunku, Rado Miasta, Dyrektorzy i Kierownicy MPK, MPGKiM, itp. przejdźcie się i sami zobaczcie, bo to obciach.

Zima już dawno się skończyła !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

miasto kasę wzięło za to więc po co sprzątać,lato zleci i przyjdzie zima a ten piasek się przyda co w tej chwili zalega

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

segregacja odpadów ,oraz zwrot butelek plastikowych i szklanych byłby tutaj właściwym rozwiązaniem.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

na poludniu czysto jest gorzej tam dmowskiego, wojska polskiego ,waryniaka i okolice szalu nie ma w tej czesci osiedli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

a czego spodziewaliście się po takim marionetkowym zarządcy Miasta co nie ma zielonego pojęcia o tym czym \"kieruje\" i co jest ważne dla Miasta , a nie tylko dla niego i jego mocodawcy

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

Kiedys miasto sprzatała maszyna z zalegajacego piasku i lisci !!!Dzis to wszystko unosi sie w powietrzu i osadza na elewacjach budynkow po przejechaniu samochodu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

Jak byście wycierali buty z błota przed przyjazdem do miasta to byłoby dużej czyściej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

Witam :)
A propos segregacji śmieci, ustawa o segregowaniu śmieci jest poroniona.
W PRL-u, jeśli pamiętacie :), były skupy butelek, makulatury, puszek itd. w zamian np. za papier toaletowy.
Teraz większość butelek jest bezzwrotnych za które i tak płacimy, nawet jeśli są zwrotne to trzeba nosić stos paragonów. IDIOTYZM !!!!!!
To my jesteśmy w Europie ? Łomża jest brudna i zaśmiecona strasznie, wszędzie butelki, puszki, plastiki itd.
Byłem na pewno w większości krajów na świecie, w Europie we wszystkich i takiego syfu jak jest u nas w stosunku do Europy nie widziałem, nawet w Afryce jest czyściej bo tam się nic nie zmarnuje.
Dużo mógłbym pisać, proste rozwiązanie: jak jest min. w Niemczech, Norwegii gdzie stoją automaty w sklepach wielkopowierzchniowych do odbioru opakowań szklanych, plastikowych i metalowych i oczywiście kaucja zostaje zwrócona w postaci paragonu który jest uwzględniony przy kasie. Proste i od razu by to wszystko zniknęło.
Może tyle bo porównując inne kraje to mnie coś trafia i to nie jest jedyny temat.
Reszta może innym razem :)
Pozdrawiam

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

Wszędzie chodzi o to aby jak najmniej ludzi zatrudniać co daje efekty jak wyżej! Nie wiem czy w Łomży nadal szaleje bezrobocie i wyzysk bo wyjechałem kilka lat temu ale na południu Polski to brakuje teraz rąk do pracy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brudna Łomża

Andreo,
Coś z tym linkiem jest nie tak :(

ketjowr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org