sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
moto show czerwony bór

Zero organizacji, pelno kurzu, parking 5 km od miejsca imprezy na którą trzeba dotrzeć pieszo albo kursującym autobusem gdzie jest ścisk, na imprezie kielbaski pieczone i sztuczne lody z automatu, wyścig pięciu rozsypujacych się aut w kółko.. Nie polecam, strata czasu, szkoda auta ( bo wraca sie usmolonym..) .. 15zl wstęp -to nie majątek ale i tak nie warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

róbta co chceta

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

nic nie warto,najlepiej zejść do piwnicy i nie wychodzić całe lato

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Nie chodzi o to, żeby w piwnicy siedzieć całe lato, ale jak już coś jest organizowane to niech będzie zorganizowane porządnie. Parking właśnie daleko od całej imprezy-powinna być informacja jaka trasa jest do pokonania, niektórzy może by się nie zdecydowali na wędrówkę w kurzu. I albo wszyscy idą pieszo albo samochodami. A nie człowiek idzie pieszo, a tu autobus i samochody zostawiają za sobą tumany czarnego kurzu-MASAKRA! Autobus? Nigdzie informacji o tym, że możesz nim dojechać-domyślaj się człowieku. Wracamy na parking, aut miliony, niektóre zablokowane przez inne, na szczęście nam się udało wyjechać, ale na pewno nie jedna osoba miała z tym problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Zgadza się. Ludzie z wózkami szli nie wiedzac gdzie przez las nie mając pojęcia na co się piszą.. Koszmar.. Kto byl ten wie.. Bylam tam godzinkę i wróciłam. Wyjechać stamtąd tez byl problem, żadnego porządku, żadnych tabliczek.. Tez jestem zawiedziona. Ale kasę wzięli, brawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Całą atrakcją był tam wyścig wraków, lecz przez te drzewa i tak nie wiele było widać. Medialnie rozdmuchana, mało interesująca impreza.

Bo życie jest po to by latać na moto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Wczesniejsze edycje byly organizajnie chyba lepsze. A tor 1000 procent lepszy w tyszkach. Widac wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Było siedzieć w domu albo iść do przybytku zła (kościoła ) masz całkiem spory wybór w tej dziurze. Typowy łomżyniak tfu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

nie, typowy łomżyniak powinien zapłacić za wstęp, iść z buta kilka km, popatrzeć na drzewa, po wszystkim zachwalać jak to było super. Normalne jest że się ocenia taką imprezę jeśli za wstęp się płaci, i gołym w dodatku obiektywnym okiem widać że ktoś dał dupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Typowy biznes po Polsku. Wziąć pieniądze i nie zapewnić usługi na odpowiednim poziomie.
A jak ktoś się waży krytykować, to wyrzucać mu, że sam nic nie robi, a innych krytykuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

No właśnie, rozdmuchana medialnie impreza. Miało być tak faaajniee.. Praktycznie każdy co przyjechał, zapłacił za wstęp, przeszedł się i szukal transportu żeby wrócić te 5 km z powrotem do auta i wracać do domu.. Porażka jednym słowem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

5 km ? to gdzie parkowaliscie ? pod barem w Wygodzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Na polu :D a potem przez lasy i pola wiózł nas autobus ( jak się ktoś załapał ) a reszta szła w ciemno przed siebie i błądzili po krzaczorach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Liczę że organizatorzy wyciągną wnioski i poprawią błędy, ponieważ atrakcje w postaci BMW o wartości \"smartphona\" kręconego do odcinki czy innych śmietników raczej 2 raz nie ściągną takich tłumów. Sam wrak racing mimo fajnych ekip jeżdżących dla widza malo atrakcyjny. Parking: samochód do konkretnego mycia po postoju 5h, akurat my w kazda ze stron podjechaliśmy autobusem wiec luz, ale żal ludzi którzy szli w tym upale pieszo! Na plus na pewno dzieciaki które tam działały jako pomocnicy oraz człowiek dzięki któremu można było zjechać na linie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Pod samą imprezę podjeżdżali ludzie swoimi autami ja niewiedząc dokładnie co gdzie i jak zostawiłem auto na TZW \"parkingu\" i w raz żoną i dziecmi wybraliśmy się pieszo. W powrotną drogę nikt nie mial ochoty wracać tak samo więc ja poszedłem po samochód z zamiarem podjechania po rodzinę pod samą imprezę. Niestety jak to zwykle są równi i równiejsi i sepleniący ochotniczy straża, stróż porządku bez szkoły stwierdził, cytuję:\" Bes psepustki nie wjedzies\". Mimo, że ludzie sobie normalnie jezdzili. Na moją wręcz prośbę że wjezdzam tylko po trójkę małych dzieci kazał wyp[ier**lać.

Chamstwo, brak kultury, brak organizacji. Pierwszy i ostatni raz. Mam nadzieję, że wiecej juz impreza nie wypali i bedzie przynosic straty.
Na chamstwo odpowiadam chamstwem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

cieszcie się ,że w ogóle coś się dzieje.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Poruta i chamstwo - z czego się mamy cieszyć? Z tego, że ktoś zainkasował pieniądze za fatalnie zorganizowaną imprezę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Impreza porazka jeden autobus na tyle ludzi albo koniem 10 zl osoba
Wszystko dla kasy kilka aut bylo ciekawych ale to garstka a reszta to skorupy malo rozniace sie od wrakow
Wraki tez slaba widocznosc malo co widac
A parking to porazka wiocha wiocha
Jak i cala impreza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Dużo tego typu imprez ostatnio odbywa się w Lublinie i okolicach.
Tutaj można poczytać co się dzieje: http://auto-gratis.pl/aktualnosci/piknik-motoryzacyjny-w-lublinie. Wydaje mi się, że całkiem spoko są takie imprezy :)

"Sztuczna inteligencja jest niczym w porównaniu z prawdziwą głupotą"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Na a w esce wypowiadali się ze bylo super..hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: moto show czerwony bór

Dla mnie też było super jak dziś wjechałem w las to miałem taki moto szoł że o ja pie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org