czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie można kupić toner?

Witam. Gdzie w Łomży można dostać toner czarny do drukarki HP ewentualnie jakiś zamiennik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

komputronik, office, pelikan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

Komputronik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

Wielkie dzięki za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

Najlepiej chyba online :) Wychodzi zdecydowanie taniej. Zarówno oryginały jak i zamienniki można kupić na https://itoner.pl/158-tonery-do-drukarek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

komputronik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

A ja jestem zdania, że lepiej kupować drukarki, do których oryginały są tanie. Sama mam Epsona L365 i oryginalne pojemniki z tuszem kosztują grosze. Warto rzucić okiem na drukarki tego producenta, bo są zawsze w jakieś fajnej promocji. Teraz na przykład przedłużają gwarancję do 3 lat za zarejestrowanie produktu na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

Do drukarki hp nie kupuj zamienników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

W ogóle zamienniki to kiepski pomysł. Część producentów w gwarancjach zastrzega, że używać należy tylko oryginalnych pojemników z tuszem. A co do wspomnianej promocji Epsona, to nie jest to jedyna promocja, która obowiązuje przy rejestracji sprzętu. Niektóre modele dostają dodatkowo klucz do subskrypcji pakietu Microsoft Office 365 Personal - aż na rok, więc się opłaca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

Tonery HP do drukarek laserowych najłatwiej jest kupić w sieci. Z pewnością będą tam niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych. A takich sklepów online z tuszami i tonerami nie brakuje. Jestem pewna, że po wpisaniu w wyszukiwarkę coś znajdziesz.

Torby skórzane oraz kaletnictwo - moje pasje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

Jeśli bierzesz pod uwagę także sklepy internetowe, to mogę polecić Ci sklep bestprint24 robię tam zakupy juz od jakiegoś czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

Ja od lat kupuję do hp-ka tylko oryginalne tonery na drukuj24. Zamienników też próbowałem ale się niestety nie sprawdziły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie można kupić toner?

Ja we wszelkie materiały do drukarek zawsze zaopatruję się tutaj https://inkhouse.pl/tusze,do-hp,nr-gt-51.html Błyskawiczna wysyłka i bardzo dobra jakość materiałów. Mój ulubiony sklep online w tej branży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org