środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet z mini dawny szeptel

Witam. Mam pytanie odnosnie internetu ? Jak pisalem z Mini dawny szeplel. Juz miesiac jak nie dziala. Co.sadzcie czy trzeba zerwac umowe czy cierpliwie czekac. Wiem ze spolke przejela firma Hyperium z Warszawy. Mowia ze trwa wymiana swiatlowodow. A jak jest naprawde ?

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

Właśnie co się dzieje z tą firmą? znajomi mają telefon z Szeptela i raz działa a raz nie. Dziś nie można się dodzwonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

Brak możliwości wykonywania umowy czyni ją rozwiązaną z mocy prawa moim zdaniem, Jak nie działa miesiąc tzn że nie jest wykonywana. Ciężko to nazwać przerwą techniczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

Mowili z poczatku ze wymiana swiatlowodow. Ale juz 20 minal mies. Telefony dzialaja tylko w sieci szeptela. Jest podstawa do rozwiazania umowy. Ale co dalej. Jaki internet polecacie. Mieszkam 30 km od Lomzy

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

Niestety nie ma co się łudzić nadzieją,że internet zacznie działać z tej firmy. Jeśli chodzi o infolinię to muszą mówić to co im karzą-a w tym przypadku to nie jest prawdą.Spawanie swiatłowodu trwa\\ zaledwie 1,5h a oni już 1,5 m-ca i nie mogą pospawać-więc problem jest innej rangi-brak opłat dla PGE za dzierżawę linii oraz długi zjadły te dziadostwo w końcu.Jeśli chcecie miec dostęp do internetu szukajcie lokalnych operatorów.A na szeptelu postawcie już krzyżyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

A przyszedł wam rachunek za internet, którego nie ma?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

W tym miesiacu nie ma rachunku. Wczesniej jak przejela firma Hyperion to byly dwa. Moja mama za telefon dostala rachunek. Ale telefon dziala tylko w sieci.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

Ale znajac zycie to za kilka dni rachunek bedzie

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

Mi właśnie przyszedł rachunek za internet a przecież już internetu od jakiś 2 tygodni nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

A wiadomo coś czy internet wogóle bedzie i kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z mini dawny szeptel

Dzis mówili że nie trzeba opłacać rachunku, przyjdzie korekta i wtedy trzeba bedzie opłacić za kilka dni co dzialała linnia, Do 1 lipca zawieszony jest abonament, no i ze kładą światłowody i dlatego tak długo trwa, Szeptel zbankrutował bo były wymogi unijne do których sie nie dostosował i ukarali karą pieniężną,

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org