środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep z rowerami

Mamy wiosnę, więc należałoby się poruszać. Chcę kupić sobie rower. Możecie polecić sprawdzony sklep rowerowy? Taki, aby mi doradzili, wymierzyli ramę i dobrali dodatki. Będę wdzięczny za dokładny adres.

_________
moja ulubiona palarnia kawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

Na Piłsudskiego zaraz obok alkoholi swiata jest o wiele za drogi sklep jesli chodzi o rowery i części. Obok Lidla jest spoko rowerowy lub na przeciwko Statoilu a tam bardzo odradzam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

ja polecam przy Ulicy Sikorskiego ( skrzyżowanie W. Polskiego i Sikorskiego )
obok Farmala : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

Trzeba być tępakiem żeby mieszkać w Łomży a nie wiedzieć gdzie jest dobry sklep rowerowy,ale jak to na forum często bywa właściciele firm robią sobie reklamę pod fikcyjnym nickiem pytają gdzie można kupić itp,frajerstwo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

Olimpiq Sport Wasilkowska w Białmstoku chyba adres interentowego sklepu ich rowerzysta.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

Ja swój kupiłam na ul. Pana Tadeusza, doradzili co i jak po jakimś czasie bezpłatny przegląd czy wszystko ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

Najlepszy sklep w okolicy jest w Ostrołęce na Zawadzkiego. Zdeccydowanie najwiekszy wybór rowerów i akcesoriow dostepnych od ręki w okolicy. W Łomży takiego sklepu nie znalazłem, dobry jest jeszcze w Olsztynie sklep Ciuckowskiego, oraz w Białymstoku Centrum Rowerowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

Łachu nie stać cię na płatną reklamę. Gdzie jest Admin, żeby usuwać takie ścierwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

Ja skorzystałem z internetu, w sieci można znaleźć sprzęt w naprawdę atrakcyjnych cenach. Jakby co to daję namiar - http://www.dobrerowery.pl/. Kupowałem tam rower jakieś 4 miesiące temu i przyjechał w jednym kawałku, żadnej ryski, dobrze wyregulowany, także sklep oczywiście jak najbardziej w porządku. Mają świetną, naprawdę profesjonalną obsługę, także z ręką na sercu polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

i parę groszy wpadło za reklamę a admin ma to w d.u.p.i.e że to forum schodzi na psy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

kawato, wiem że już troszkę czasu minęło, ale pewnie będziesz potrzebować nowego roweru po tych kilku latach. Nie chcę żeby to wyglądało jak reklama więc jak moderator uzna tak to niech usunie ten wpis lub wytnie adresy stron.

Polecam Ci dwa sklepy pod kątem zaopatrzenia i cen. Obadaj sobie www.korczyksport.pl oraz www.rowerynaraty.pl. W pierwszym znajdziesz wiele markowych rowerów, a w drugim rowery, które będziesz mógł kupić na raty.

Ceny są niższe niż w oficjalnych sklepach marek, a jednocześnie można liczyć na promocje, zwłaszcza kiedy sezon powoli dobiega końca (czyli sierpień/wrzesień). Ja tak upolowałam dla siebie rower marki EcoBike, a dla swojego męża fajnego Gianta elektrycznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep z rowerami

Cześć rowerowi pasjonaci!

Zbliża się czas, w którym planuję zakup nowego roweru i zwracam się do Was z prośbą o rekomendacje. Chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej jest szukać i kupować rower, biorąc pod uwagę zarówno szeroki wybór, jak i rzetelną obsługę.

Czy możecie polecić mi sklepy z rowerami https://goodsport.pl/, które mają dobrą reputację i udowodniły swoją wiarygodność? Czy może wiesz o takich, które oferują nie tylko różnorodność modeli https://goodsport.pl/rowery/, ale także fachowe doradztwo i wsparcie?

Będę wdzięczny za każdą sugestię i opinię na temat sklepów, które przekonały Was jako klientów. Dzięki z góry za podzielenie się Waszym doświadczeniem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org