piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kantor

Witam. Wiem, że temat wałkowany wiele razy, ale przeszukując forum nie trafiłem na nic aktualnego. Mam sporą ilość dolarów do wymiany. W związku z tym mógłby ktoś polecić jakiś dobry/uczciwy kantor w naszym mieście?

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor

Moody’s - obecnie przewiduje się, że agencja przedstawi rating dla naszego kraju w piątek 13 maja. Pod to beda grac rynek forex. W czerwcu FED nie podniesie stop procentowych slabe dane z gospodarki usa. W lipcu dolar bedzie kosztowal 3.50 - 3.60 zl. Jak dla ciebie to konto www. kantor alior bank forex . Porownaj sobie ceny w banku i w kantorach w Lomzy. To jest tylko moja teoria a jak bedzie czas pokaze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor

na M.S.C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor

Czemu Wy tracicie na kursie w naziemnych kantorach? Opcji jest całkiem sporo jeśli chodzi o kantory online przykład http://ergokantor.pl/ przy małej ilości to może te 5 groszy różnicy nie jest ważne, ale jak ktoś ma większe ilości to już się robi całkiem fajna kwota, którą można zachować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor

Polecam ci kolego kantor na Polowej w budynku starej elektrowni. Ja tam od paru lat sprzedaje EURO i przy większej ilości waluty dorzuca +- 2-3gr.

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kantor

Kantor.pl sprawdzony , kursy bardzo dobre i szybki przelew

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org