sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pozycjonowanie (skuteczne) !!!

Znajomy otwiera salon łapania pcheł niczyich. To niszowa usługa na naszym lokalnym rynku. Chodzi o to, że nasze kochane czworonogi (psy, koty) często wracają ze spaceru z bezpańskimi pchłami. Nie ma taka pchła obroży, więc trudno zgadnąć z czyjej to własności przeskoczyło na naszego reksa. Więc za pewną odpłatnością będzie wykonywany recykling, łapane owady będą wystawiane na licytację pod docelowe, dedykowane wykorzystanie na teściowej, pryszczatej koleżance, upierdliwej sąsiadce, czy uprawiającemu samogwałt nieletniemu synowi. Wiedząc, że przyniesie to murowany sukces finansowy firmie, już dziś mogę jej właścicielowi polecić miejsca, gdzie będzie mógł wydać ciężko zarobione pieniądze:

1. Wypoczynek na słonecznych wyspach Morza Barentsa
2. Zakupy kartofli z bezkresnych żyznych pól uprawnych w Konarzycach
3. Zwiedzanie zabytków w Kielcach
4. Grill w Rzeszowie
5. Seks w Lesie Jednaczewskim

Za pozycjonowanie zarobiłem 5 x 20 groszy = 1,00 złoty. Hurrra


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozycjonowanie (skuteczne) !!!

Peter widzę że zaczynasz prawidłowo czyli od groszy a skończysz na milionach

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org