czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Hej. Gdzie kupujecie ubrania marek takich jak Calvin Klein, Armani, Hilfiger? Tutaj na miejscu nie udało mi się jeszcze nigdzie ich dorwać. Chyba, że nie wiem o istnieniu jakiegoś sklepu..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

napisz gdzie, już nie bądź taka tajemnicza :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Odpowiedz na pytanie:GDZIE?
Zazwyczaj kupuje sie w sklepie,allegro,itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ja nie kupuje, szkoda kasy na takie drogie szmatki. Nie rozumiem ludzi, którzy mają świra na punkcie marek i niczego nie są w stanie na siebie założyć, o ile nie ma metki znanego na całym świecie projektanta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Oryginalne jedynie na zamówienie w zakładzie krawieckim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ja z tych co zamawiam internetowo. Nie chce mi się jeździć nie wiadomo gdzie. Nawet jakbym miała centrum handlowe z topowymi markami pod samym domem, to i tak pewnie bym zamawiała sobie dostawę kurierem. Wiele kłopotu to oszczędza i w ciągu 14 dni w świetle prawa można zawsze zwrócić towar.
@ zamyślony w zakładzie krawieckim to co najwyżej mogę sukienkę zwęzić :P

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne… Tylko dziś jest twoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ja bym się bała zamówić przez sieć droższych rzeczy… skąd pewność, że w ogóle są oryginalne? Na Allegro nie brakuje przekrętów. Pisza jedno, wysyłają coś zupełnie innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

No właśnie… też jestem trochę w kropce, bo podjechać to kawał drogi trzeba by było do większego miasta. Nie chcę kupować byle czego. w H&Mie i innych tańszych sieciówkach jakość spadła na łeb na szyję. Jak ktoś lubi wymieniać co sezon ubrania to ok., mnie nie bardzo stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Jakie tam one oryginalne? Przeważnie to tanie podróby z Chin, Tajlandii czy innej Indonesii. Albo made in Ząbki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ooo, a myślałam, że wykopałam żyłę złota odnajdując Royal Shop, a tu proszę! :D Też oczywiście mogę ich polecić, dopiero co odbierałam kolejną paczkę od nich. Jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona. Jakość super, a w razie wątpliwości bardzo szybko odpisują na maile.

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne… Tylko dziś jest twoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

kupilas nike za 100 czy 150zl i wierzylas ze to oryginaly?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

A ja za punkt honoru obrazem sobie nie noszenie ciuchów z metkami. Co ja k...słup ogłoszeniowy jestem. Za reklamę się płaci. Niech poszukują sobie frajerów z radością noszących naszywki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

a są jakies nie oryginalne?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

A ja kupuje w tanich sklepach i mam pewnosc ze sa orginalne z zagabanicy i sa tanie Polecam nasze lomzynskie sklepy z tania odzieza jest naprawde z czego wybrac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Spadaj mendo trollowac do Malborka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ja w ogóle nie kupuję ubrań tych marek, o które pytasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

W używakach pełno jest oryginalnych ciuchów w bardzo dobrym stanie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Oryginał na pewno lepszy jakościowo,wiem na przykładzie takich firm jak:Hollister,Aeropostale.Ale w Łomży tego nie znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Oryginał droższy, ale dłużej służy. Nie kupuje podróbek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Hm, a powiedzcie mi, ale tak od serca, co Wam dają te marki? Przecież to tylko renoma wśród znajomych.. Może i jakość dobra, ale da się kupić porządną odzież o połowę co najmniej taniej. Nie rozumiem tego szału, naprawdę. To, że ma sie adidasa na przykład, nie sprawi, że jest się lepszym człowiekiem ;). Zresztą zastanówcie się, ile kosztuje wyprodukowanie jednej sztuki odzieży, a ile wy płacicie za markę.. Dlatego ja kupuję w takich sklepach , gdzie wiem, że dostanę coś mocnego, za niewygórowaną cenę.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ej, a kupujecie na Aliexpres? Bo czasem ceny wyglądają w porządku, ale nigdy nie wiadomo jak kwestia jakości. I mam wrażenie, że jak się dobrze poszuka, to oryginalny towar w dobrej cenie można trafić nawet u nas, bez ryzyka że przyjdzie bluza AdidOOs z 5 paskami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Uwielbiam markę Calvin Klein. Bluza to najlepszy zakup jakiego dokonałem :) Polecam Wam też! ubierzsie.com/calvin-klein

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Kupuję rzecz jasna w necie i staram się żeby to były markowe ubrania mimo że są drogie. Kiedyś jednak dostałam ewidentną podróbkę i od tego czasu mam ubezpieczone wszystkie transakcje online w banku Raiffeisen. Teraz choćby i potop to mnie nie rusza. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

chińskie koszulki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Admin ty chyba coś masz z tego że nie blokuje szczęście IP tych co wrzucają reklamy
?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ja zawsze kupuje w https://www.rabatem.pl/kategoria-Zdrowie-i-Sport Mają duży wybór i mnóstwo promocji.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Klaudia a ja odradzam każdemu kupowanie w bieda firemkach których nie stać na profesjonalną reklamę tylko na trolli by je zachwalali. Jaka reklama taki towar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Zdecydowanie odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ta moda jak dresowa jak u kiepskiego ciekawe czy mają tą zieleń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

kto korzystał z bonprix to wie że towar jest - delikatnie mówiąc - mocno średniej jakości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Akurat gazeta olsztyńska jest wyznacznikiem mody hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Uwielbiam to stock hurt Polska WOW, to świetne miejsce na hurtowe zamawianie ubrań. Dla mojej firmy jest to właściwa opcja dla mnie osobiście. Można z nimi bezpiecznie współpracować, a ceny tam są adekwatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Najlepiej w internecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Haliszka




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Jakie ubrania/marki tam kupujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Ja odzież sportową kupuję tylko polskiej marki Moove Wear. Kombinezony fitness https://moovewear.com/kategoria/kombinezony-sportowe/ są niesamowite. Wysokiej jakości materiał, ładnie przylega nie roluje się. Polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Też jestem zdania, że lepiej kupować raz odzież, która jest lepsza, niż co chwilę wydawać pieniądze. Mąż ubiera się w sklepie internetowym Ombre. Polska marka. Ubrania różnorodne, ciekawe, dobrze wykonane, można zrobić naprawdę różne stylizacje i na pewno będziemy się w nich czuć po prostu komfortowo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Jeśli poszukujesz ubrań marek takich jak Calvin Klein, Armani, czy Hilfiger, to możesz rozważyć kilka opcji:

Sklepy firmowe: W większych miastach zazwyczaj znajdziesz sklepy firmowe tych marek. To najlepsze miejsce do zakupu oryginalnych produktów.

Centra handlowe: W dużych centrach handlowych często znajdują się sklepy oferujące ubrania marek premium.

Sklepy internetowe: Istnieje wiele sklepów internetowych, które oferują ubrania marek premium. Przeszukaj internet, korzystając z wyszukiwarki lub odwiedź strony oficjalnych sklepów internetowych tych marek.

Outlety: W niektórych regionach istnieją outlety, gdzie można znaleźć ubrania marek premium w niższych cenach.

Platformy zakupowe online: Skorzystaj z platform zakupowych online, takich jak Amazon, Zalando, czy ASOS, które często mają w swojej ofercie ubrania marek premium.

Sklepy wielomarkowe: W niektórych sklepach wielomarkowych, zwłaszcza tych specjalizujących się w modzie luksusowej, można znaleźć ubrania różnych marek premium.

Aukcje internetowe: Na platformach aukcyjnych, takich jak eBay, można czasem znaleźć ubrania marek premium, choć trzeba być ostrożnym przy zakupach od osób prywatnych.

Pamiętaj, że ubrania marek premium mogą być dość kosztowne, więc zawsze warto upewnić się, że kupujesz oryginalne produkty od zaufanego źródła.

pieprzyć
blog

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie kupujecie oryginalne ubrania?

Z dobrych polskich marek:
Mój kraj taki piękny, dziendobry, mybasic, refkaart, lillow, pinky planet - to tak z glowy. Generalnie zależy co potrzebuje

Daję tutaj namiar na katalog marek odzieżowych:
https://shopngo.pl/
Mają tam ponad 1000 sklepów oraz marek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org