sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szambo czy oczyszczalnia ?

Witam mam pytanie na co lepiej się zdecydować na szambo czy przydomową oczyszczalnie ścieków? Coś jak tutaj http://www.prox.info.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo czy oczyszczalnia ?

reklama ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo czy oczyszczalnia ?

a na co cie stać ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo czy oczyszczalnia ?

Witam z całą pewnością oczyszczalnia ja mam oczyszczalnię i już działa 11 lat jestem bardzo zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo czy oczyszczalnia ?

nie karmić trolla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo czy oczyszczalnia ?

Zdecydowanie oczyszczalnia. Mam od 6 lat. Działa bez zarzutu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo czy oczyszczalnia ?

Jako producent oczyszczalni nie będę brzmiał wiarygodnie polecając oczyszczalnię, więc po prostu wskażę różnice:

Kiedy szambo lepsze:
- gdy mamy domek letniskowy, w którym bywamy sporadycznie (np. w okresie wakacji)
- gdy preferujemy rozwiązanie o niższym koszcie początkowym, za to droższej eksploatacji
- gdy jesteśmy skłonni zaakceptować częste wywózki

Kiedy oczyszczalnia lepsza:
- gdy mieszkamy w domu przez cały rok (czyli cały czas jest dopływ ścieków)
- gdy budujemy dom dla siebie i / lub swojej rodziny (czyli nie zamierzamy go odsprzedać w krótkim czasie)
- gdy preferujemy wyższe koszty początkowe na rzecz tańszej eksploatacji
- gdy chcemy ponownie wykorzystać wodę do nawadniania ogrodu

Każdy ma inne potrzeby, dlatego najlepiej dostosować wybór do swoich oczekiwań. Dla jednego lepsze będzie szambo, dla innego przydomowa oczyszczalnia ścieków. Warto jednak znać różnice w technologii, aby nie dać się zbajerować przez jakiegoś branżowego magika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szambo czy oczyszczalnia ?

Ostatnio trąbili na 4lomza że będzie oczyszczalnia ścieków w Łomży rozbudowywana. Forsa darmowa już jest -zdaje się że 40 mln.

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=42047

Ceny zostaną takie same, tak powiedział dyrektor firmy, tak więc niech Cie przyłączą do siebie, w końcu jak powiększają oczyszczalnię to z czegoś to wynika, chcą aby ścieków było więcej. Miasto się rozwija - ludzi jest więcej z roku na rok. Nie zastanawiaj się tylko ciągnij rury do siebie, ręce w kieszeń i odpuść sobie jakieś zbiorniki. Chyba nie chcesz żeby ci śmierdziało pod domem szambem, albo żeby gówno się walało między pomidorami, a ogórkami.

Raz zrobisz, a będziesz miał na lata. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org