czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rowerek dla dziecka.

Mam mały problem z zakupem rowerku dla dziecka, otóż dziecko ma 5 lat ale nigdy nie jeździło na żadnym wcześniej. Jedyne na czym chłopiec jeździł to hulajnoga. Nie miał wcześniej możliwości posiadania takie rowerku:( Dlatego chciałam mu zrobic przyjemnośc i kupić taki rowerek ale doradźcie mi jaki?Nie wiem od jakiego zaczac bo on ma już 5 lat! http://www.redcoon.pl/c03130600-Rowery-dzieci%C4%99ce -który mam kupić, wskażcie prosze konkretnie bo ja nie mam dzieci i nie umiem zdecydować:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerek dla dziecka.

ja bym proponowała kupić rowerek na czterech kółkach, z którego można potem zrobić rower na dwóch kołach :) a jeżeli chodzi o raczkę do pchania dziecka to zawsze można przyczepić jakiś kij :) myślę że rowerku typowego dla malucha nie ma sensu kupowac ;)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerek dla dziecka.

Na sikorskiego (przy skrzyżowaniu z wojska polskiego) jest sklep rowerowy, tam Ci doradzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerek dla dziecka.

Moim zdaniem najlepiej tak jak pisała madzia32323, kupić zwykły dwukołowy rowerek wraz z bocznymi kółkami. Jak syn nauczy się jeździć, to się je odkręci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerek dla dziecka.

Dużo dobrych rowerków dla dzieci ma sklep Bikershop :) my tam kupowaliśmy i biegowy i trójkołowy i bardzo zadowoleni byliśmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerek dla dziecka.

My właśnie kupiliśmy córce rowerek Sun Baby tiger. Może nie jest najtańszy ale ma wiele przydatnych funkcji i sprawdza się wyśmienicie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerek dla dziecka.

Tez mi się wydaje, że lepszy z odczepianymi kółkami ;)
Dłużej będzie służył i w ogóle.

"Sztuczna inteligencja jest niczym w porównaniu z prawdziwą głupotą"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerek dla dziecka.

Na tej stronie jest fajna oferta rowerków dla dzieci http://sklep.sportprofit.pl/rowerki-dla-dzieci. Moja córka ma Cossack NANNA, manetki i przerzutki shimano, rama stalowa i hamulce artek. Było już kilka wywrotek i nic się nie uszkodziło, moim zdaniem bardzo dobrze wykonany rower ;) w sumie najlepiej samemu sprawdzić :D ja ze swojej strony mogę tylko szczerze polecić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rowerek dla dziecka.

Jeżeli ktoś szuka rowerków dla nieco młodszych dzieciaczków to polecam ofertę tego sklepu: https://www.ebajlandia.pl/Rowerki-trojkolowe-c161
My zakupiliśmy z mężem model 6w1 i od miesiąca służy bez zarzutu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org