niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do kibiców ŁkS

do prawdziwych kibiców , wchodzie na onet w sport , w II lige i brońcie honoru naszej drużyny ŁKS na forum , ktura jest na nim wyśmiewana i ponizana , że niby niszcze reputacje , jak i wizerunek futbolu polski , oraz teksty obrażające zawodników!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

Ja już nie mam siły na nich.

Pierw Zagłębie, a teraz reszta. Już Zagłębie się zamknęło, bo oni przegrali, a ŁKS sprawił niespodzianki.

Najlepszym sposobem na takie przypadki jest wygrywanie i pokazywanie kto tu jest z wioski :].

a i Białystok nas broni. Thx ;)

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

Oj tam przesadzasz. kilka negatywnych komentarzy znalazłem. myślałem że tam ostro nas jadą...poszczekają, poszczekają i im się znudzi. dodam tylko że napisałem kilka odpowiedzi broniących naszego honoru :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

takich co wyśmiewają inny zespół, zawodników tej drużyny i set osób, które kibicują temu klubowi trzeba zwalczać, bo przez takie osoby powstają zadymy na stadionach, że też na takich łajdaków jeszcze nie ma surowych kar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

Jak nasza druzyna sie rozkreci to moze powalczy o miejsce w pierwszej piatce;) a narazie na forach w typowaniach,co do tabeli to jestemy na ostanich miescach,ale tak nie bedzie, Wierze w NASZ ŁKS!!


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

wie ktos (tak na 100%) czy w meczu z Jagą ŁKS bedzie gosciem czy gospodarzem?? prosze o odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

Też uważam, że albo awansujemy do ekstraklasy albo wycofamy zepół z rozgrywek po II kolejkach z powodu bankructwa. I tak trzymać !! Należy walczyć.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

Zazdroszczo nam że wybiliśmy się na wyszy szczebel.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

Honoru to niech bronia pikarze. Nasi kibice pojechali w skormnej grupie na mecz do Wroclawia i sie nie bali ujawinić, pomimo ze bylo duzo skinheadów... To sie nazywa honor.
Zresztą nasi powinni sie utrzymać, o ile PZPN nie odejmie jakiś punktów za brak boiska, czy cos w tym stylu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

No i dobrze , niech robią z siebie debili , przez neta to każdy jest mocny , a ŁKS tymi dwoma remisami nie pokazał wszystkigo co potrafi .Ważne ,że my się cieszymy z wyników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do kibiców ŁkS

prawdomuwny: honoru klubu to mozna bronic na wiele innych sposobow niz na kazdym forum.. nie ma co sie napinac.. wiadomo ze zawsze znajdzie sie wielu krytykantow..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org