czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konto osobiste w banku

Witam, jaki bank byście mogli polecić pod względem oferty?ktoś z was ma albo miał do czynienia z bankiem Millenium i kontem 360 albo bankiem BZ WBK i kontem godnym polecenia?wasze opinie, sugestie? Z góry dzięki za wasze wypowiedzi.

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

W internecie wpisz ranking lokat i wybierz tą gdzie najwięcej dają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Nikt tu nie pyta o lokate tylko o konto w banku. Ja Mogę polecić konto wymarzone w Raiffeisen. Za darmo karta za 3zł. Więc nie tak wiele, w stosunku do konkurencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

byle nie pko

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

W sumie to polecją lukasa, ale nie wiem, bo ja od lat mam w BS i jakos wagi nie przywiazuje. Ma być sprawnie, szybko, bez kolejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja mam w m (bez kryptoreklamy) i narzekam xD Za dużo płace, więc polecam jakiś inny Raiffanze jest podobno okej, ale to także zależy od klienta - poszukaj a może coś znajdziesz

Powodzenia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

zdecydowanie rajfa polecam, ale millenium juz niekoniecznie, bz nie miałem do czynienia. najlepiej porównaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Ja ostatnio zakładałam konto przez internet. Z uwagi na to,że bank w jakim miałam do tej pory konto ( pekao sa) podniósł mi opłaty. Niby tylko 6 zł miesięcznie ale i tak nie było to tak niewiele. W skali roku to 72 zł.
Konto założyłam sobie w smart banku: http://www.banksmart.pl/konta/smart-konto/ - dokładnie to. Jest to bank internetowy ale i tak obecnie większość spraw załatwia się bez wychodzenia z domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Ja mam od wielu lat konto w ING (Direct) i jestem bardzo zadowolona. Wypłata ze wszystkich bankomatów jest darmowa, prowadzenie konta też jest darmowe i mają bardzo intuicyjną aplikację do konta internetowego, co dla mnie było najbardziej istotne, jak zakładałam konto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Konto tylko online.

Polecam mBank i Millenium. Z ING zrezygnowałem, ale tylko dlatego, że w obszarze moich funkcjonalności generował dodatkowe koszty.

Wszystko zalezy od tego do czego go potrzebujesz? Czy będziesz korzystać z karty płatniczej, czy będziesz korzystać z tej karty za granicą? Jak dużo będziesz mieć przelewów, czy realizujesz płątności do usługodawców (prąd, telewizja, gaz, itp.) i czy chcesz je realizować automatycznie? Jakie bankomaty masz w okolicy miejsca zamieszkania, pracy, najczęściej uczęszczanych miejsc - nie wszystkie są bezpłatne? Czy potrzebujesz wpłatomatu, żeby wrzucać gotówkę na konto, jakie wpłatomaty masz w pobliżu?

Tu jest dużo zmiennych... do czego potrzebujesz tego konta?

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Z KORZYŚCIĄ
DLA RODZINY

PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+
na warunkach dostępnych tylko
dla uczestników programu Rodzina 500+:

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za kartę wydaną do konta
Dodatkowo: 0 zł za wypłaty gotówki z ponad 3000 bankomatów PKO Banku Polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Ja założyłem za darmo w orange finanse. W związku z tym, że mam telefon dali mi dodatkowo zniżkę na abonamet i gwarancję darmowego przez 2 lata. Możecie się schować z ofertami innych banków weryfikowałem ten temat. Uprzedzę pytania - ten post nie jest sponsorowany. Po prostu zawsze wybieram to co najlepsze, korzystam ze sprzętu apple i jeżdżę mercedesem. Tak już mam. A co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Jeśli chodzi o Deutsche Bank, mam tam obecnie konto internetowe i zamierzam zmienić. Więc również szukam najlepszej oferty.
Nie tylko że, 8 zł miesięcznie za kartę, jeśli nie spełnimy warunku zakupów za owe 500 zł. Ale właśnie wprowadzają 5 zł miesięcznie opłaty za prowadzenie. Dotąd było darmowe. A interesuje mnie jedynie konto internetowe z kartą.
Po kilkudniowym przeżuwaniu stron Ing, Millenium, oraz BZ WBK, typuję konto polecane w BZ z kartą Visa. Jeśli jeszcze na ul. Dwornej mają wpłatomat, to jak dla mnie najlepsza oferta. Ing posiada natomiast super konto walut obcych.
Piszcie ludziska, zawsze ktoś coś nowego wrzuci. Ważne aby bank miał siedzibę-placówkę na miejscu.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Reiffeisen Bank !

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Ja mogę ze spokojem bank millennium ci polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Wcześniej korzystałem z usług banku PKO i musiałem płacić praktycznie za wszystko, choć teoretycznie w umowie większość funkcjonalności miało być darmowych. Zdecydowałem przenieść się do innej placówki. Zastanawiałem się nad T-Mobile, jednak po przygodach z telefonią komórkową, bałem się, że będzie podobnie. Zdecydowałem się na Orange Finanse. Tak, obawiałem się, że zostanę oszukany - dodatkowe opłaty, albo po prostu nieuczciwa umowa. Konto mam już od ponad roku i jak do tej pory jeszcze za nic nie zapłaciłem. Owszem w Orange, podobnie z resztą jak inne banki, pobiera opłaty za przelewy zagraniczne SWIFT czy Sorbnet. Standard, bez wyjątku - tak jest w każdym banku.
Kończąc, długo szukałem jakiejś racjonalnej oferty i lepszej nie znalazłem. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jeśli lubisz bawić się aplikacjami mobilnymi, to coś dla Ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Ostatnio mi BZWBK wysłało regulamin na płycie CD. Zrezygnowałem z ich banku, dziękuję za mnóstwo opłat i zero korzyści. Przeniosłem się do Raiffeisen Polbank, sama karta debetowa jest już na lepszych warunkach niż to co miałem w BZ, także polecam gorąco Raiffeisen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Spójrz może na ten bank https://www.mbank.pl/indywidualny/[\\url]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

https://www.mbank.pl/indywidualny/ [\\url]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Millenium jest ok, smiało moge polecić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Ja otworzyłam w ostatnich miesiącach konta w tych bankach (zresztą nie tylko w tych). Oba są OK. Chociaż są małe warunki do spełnienia, jeśli nie chce się płacić opłat. W Millenium (konto 360 stopni) trzeba mieć miesięczny wpływ tysiąc zł, a kartą wykonać jedną transakcję. W BZ WBK (kontem godnym polecenia) tak samo 1000 zł, ale karta musi być w użyciu 5 razy.
http://e-m2m.pl/583eb4f8a7423

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Ja miałem do czynienia z 360 w M. i z Godnym Polecenia w BZ.

jestem bardzo zadowolony z 360, a Godne Polecenia jest tylko z nazwy, cennik zmieniony tak, że za wszystko się płaci. W tym banku trzyma mnie tylko kredyt.

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Jest coś takiego jak internet i jest coś takiego jak porównywarka. Obecnie łatwo jest sprawdzić oferty banków i porównać je ze sobą. Nie znam ofert każdego z nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konto osobiste w banku

Ja mam mBank i Millenium. I w obu bankach za nic nie płacę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org