niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
działki budowlane

Szukam działki budowlanej UZBROJONEJ w przystępnej cenie. Może macie jakieś namiary:)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Oczywiście,że mam namiary są te działki położone w Konarzycach

tel.663414745



waldek27


No i co się gapisz? To ja, Twój telefon komórkowy! Chciałem tylko na chwile wyjsc z twojej kieszeni, ponieważ smród twych jaj jest nie do zniesienia. Chyba ptak ci zdechł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Ok, wielkie dzięki! Zaraz tam zadzwinie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Poczta głosowa:(
Zadzwonię później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Ja też jestem zainteresowany kupnem takiej działki ale interesuje mnie działka w Łomży lub Zawadach. Z góry dziękuję.

Nie można wejść dwa razy do tej samej wody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Pod tym numerem co podałem wyżej wiem dokładnie,że mają tam działki w

trakcie przekształcania.




waldek27


No i co się gapisz? To ja, Twój telefon komórkowy! Chciałem tylko na chwile wyjsc z twojej kieszeni, ponieważ smród twych jaj jest nie do zniesienia. Chyba ptak ci zdechł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

A po ile w ogole chodza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

w granicach około 30zł za metr??? to jest dobra cena.



waldek27


No i co się gapisz? To ja, Twój telefon komórkowy! Chciałem tylko na chwile wyjsc z twojej kieszeni, ponieważ smród twych jaj jest nie do zniesienia. Chyba ptak ci zdechł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

waldek27, ten nr telefonu który podałes to dobry kit!!!
Bylam w Urzedzie Gminy i tam mi powiedziano, że facet nie ma jeszcze nic - podziału gruntu ani żadnego pozwolenia na sprzedaż. Działki nie są uzbrojone, a kanalizacji tam nie będzie! Jeżeli ktoś się zdecyduję to szambo pozostaje. Krótko mówiąc facet nie ma jeszcze nic, a zaliczki od ludzi bierze!!!!!!!!! Tak sie nie robi. NIE POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Z tego co ja wiem to prąd i woda jest na miejscu bo sam oglądałem te działki a jeśli chodzi o kanalizacje to nie jestem pewien w tej chwili może pozostaje szambo ale za kilka lat napewno będzie kanalizacja doprowadzona.


Jeśli chodzi o budowe i zamieszkanie to potrzebna jest woda i prąd.




waldek27


No i co się gapisz? To ja, Twój telefon komórkowy! Chciałem tylko na chwile wyjsc z twojej kieszeni, ponieważ smród twych jaj jest nie do zniesienia. Chyba ptak ci zdechł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Może kanalizacja będzie w przyszłości, co nie zmienia faktu, że nie bierze się pieniędzy od ludzi za działkę, którą będą mogli kupić za jakieś dwa lata!!!!

Takiej informacji udzielił Urząd Gminy a ten jest ekspertem w tych sprawach...

Póki co nie ma też dróg dojazdowych do tych działek i nie widnieją w planach zagospodarowania przestrzennego.

Pozdrowienia dla waldka 27!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Z tego co ja wiem bo byłem tam osobiście i oglądałem te działki ,które leżą

przy samej drodze dojazdowej i w dodatku droga jest z dwóch stron na te

działki są złożone papiery o warunki

zabudowy i w tym roku a konkretnie za pare tygodni ci,którzy złożyli

papiery a warunki zabudowy będzie można rejentalnie je przepisać sam

osobiście posiadam papiery z gminy i nie wiem o jakich działkach jest

mowa.Jeśli cię interusuje to mogę ci osobiście przedstawić do wglądu.Może

oni mają jeszcze jakieś inne działki to nie jestem pewien???Pozdro.


waldek27


No i co się gapisz? To ja, Twój telefon komórkowy! Chciałem tylko na chwile wyjsc z twojej kieszeni, ponieważ smród twych jaj jest nie do zniesienia. Chyba ptak ci zdechł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

waldek27, zacznijmy od tego,że Ty jestes właścicielem tych działek, na które dałeś namiar(tzn. nr tel.), ewentualnie Twój szwagier. Przestań więc udawać i nawijać ludziom makaron na uszy. Droga dojazdowa jest, ale tylko jedna, przy działkach położonych w bezpośrednim sąsiedztwie "szosy" polnej z Konarzyc do Łochtynowa. A co z pozostałymi działkami itd.?
Co byś tu nie napisał, nie zmieni to faktu iż nie mając żadnych wiążących decyzji i opinii z Gminy bierzesz zaliczki od ludzi. Troszkę to nie uczciwe i to wszystko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: działki budowlane

Zacznijmy od tego,że ja nie jestem właścicielem tych działek ani mój szwagier i rzadnych zaliczek nie brałem nie biore i nie będe brał jestem zainteresowany kupnem dwóch działek na tym gruncie,odezwe się do ciebie za kilka tygodni.


Jeśli chodzi o droge to będzie przebiegać po środku tej działki wzdłuż i w prawo przed ostatnią działko.


waldek27


No i co się gapisz? To ja, Twój telefon komórkowy! Chciałem tylko na chwile wyjsc z twojej kieszeni, ponieważ smród twych jaj jest nie do zniesienia. Chyba ptak ci zdechł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org