wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Będą droższe usługi bankowe

Będą, bo podatek bankowy raczej nie pozostanie bez wpływu i ostatecznie zapłacą za niego konsumenci. Taka jest niestety prawda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

dziwi cie tu cos?

prosze nie prowadzic dyskusji na takie durne tematy

to jak otwierac juz dawno otwarte drzwi:D:D


co za latwowiernosc lomzyniaczka hahahaha, dal sie zrobic w buko, ojojojojoj


spac kurrr bo w pon na 5 rano cie widze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

Rób dzieci, dostaniesz \"pińcet\" od sztuki to będzie cię stać i na dwa konta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

bo nie mozecie byc niezalezni od bankow? nie mam karty , nie mam prowidentow, nie wiem co to chwilowki, i mam to w duupie a wy co? karta musi byc bo czym dla szpanu w biedronce zaplacisz aa bulke?

jakie to piekne ze tylu debili mamy , dzieki temu cwansi moga sie wzbogacac, pozdro dla kumatych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

O tam, będą. Już są.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

Chłopie niedługo za wyjście na dwór i oddychanie świeżym powietrzem albo raczej nie świeżym będziesz musiał zapłacić,czekaj tylko czasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

Po co konto w banku trzymanie w skarpecie jest najbezpieczniejsze przynajmniej nikt cię nie okradnie i nie sprawdzi ile masz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

bo tak zostali wychowani, hahahah debileeeeee aianubhuibaslcbiluc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

twojszef (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Masz rację. Po cóż karta i konto w banku?! Wszak pracodawca wypłaca kasę pracującym na budowie - na czarno, do ręki. Bezrobotnym nieudacznikom rodzice nie przelewają na konto, ino na przysłowiowe lody wkładają w kieszeń.
`A propos ... skąd ta, wspominana przez Ciebie, kasa na zakupy w biedronce ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

W UK wszystko jest bezplatnie jak konto prywatne.

Naciskajcie na banki I przenoscie konta gdzie jest bezplatnie w PL .Ja tak zawsze robie ze swoim kontem w pln .Obracaja moja kasa I ja mam za to placic ? Az taki dobroczynny to niestety nie jestem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Będą droższe usługi bankowe

Jest wciąż wiele bezpłątnych kont. Sam również jestem zdania,że nie ma co przepłacać. Miałem konto w banku pekao sa. Przez wiele lat było bezpłatne ale w ostatnim czasie wprowadzili tam jakieś nieuzasadnione opłaty i zauważyłem,że ściągają mi z konta co miesiąc 6 zł. Przeniosłem się do smart banku. Konto można tam założyć przez internet oraz jest to konto całkowicie za darmo:
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org