sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Samochod z automatycznia skrzynia

Gdzie mozna kupic auto z automatycznia skrzynia ? Jest tego malo w naszych okolicach a jak juz cos jest to duza pojemnosci i ceny ogromne.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

a jaki samochód i w jakiej cenie cie interesuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

http://olx.pl/motoryzacja/samochody/lomza/?search[filter_enum_transmission][0]=automatic&search[dist]=5
do wyboru do koloru do ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

Fakt, ze malo, bo wystawiajac swoje auto brak chetnych ze wzgledu na automat :) u nas niszowy rynek. Szukaj na olx, allegro najszybciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

jesli komus zalezy to na olx predzej pojdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

Samoch najlepiej maly do 10tys.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

auto do 10 tys w automacie --- to skarbonka nie auto-no chyba ze masz drugie 10 tys na remont i cierpliwosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

W małych autach to są nie \"automaty\" tylko skrzynie zautomatyzowane - bez sprzęgła. Jest to dziadostwo zawodne, nie do naprawy a jak już to nie opłaca się tego naprawiać. Radzę doedukować się w temacie \"automatów\" bo jeden drugiemu nie równy, zarówno w zasadzie działania, eksploatacji i kosztach.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

Auto w automacie, sprawnym, do 10tys to zaden problem. Nie liczylbym jednak na maly samochod i oszczedny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

golf 3 w automacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

za 10koła da się kupić,
pytanie jak długo da tym się jeszcze śmigać bez wkładu następnych 10 koła :)

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

Nie zyjemy w takich czasach, ze naprawa automatu to koniec swiata i niebotyczne kwoty :) nie liczmy tez, ze za 10tys bedzie to mlode auto i niewiadomo jak wyposazone. Lepiej poszukac zadbanej skrzyni np ZF niz pchac sie w nowoczesne wynalazki czy skrzynie zautomatyzowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

Niestety jestem osoba niepelnosprawna i musze miec z automatyczna skrzynia biegow . Za wszelkie za i przeciw dziekuje , znam je wszustkie.Bedzie to moje pierwsze auto i boje sie cos drogiego kupywac a po drugie kogo stac to moze i za milion ... jeśli ktos zna kogos kto sprzedaje jakies auto to chetnie sie zainteresuje .pozdrawiam ;)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

no to czuje ze ktoś cie obuje w <<super>>autko-po twoim podejściu do sprawy .Ale jak to mówią kto bogatemu zabroni....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

dzisiejsze nowoczesne nowe skrzynie automatyczne nowa generacja to inna bajka niż te starsze, wiec trzeba brać pod uwagę ewentualne koszty czasami przeprawiające o wielki ból głowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

na allegro i olx, dużo jest tam tego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

Ja akurat wolę automatyczną skrzynię biegów, ale mam świadomość, ze wiele osób woli mieć większą kontrolę na dym, jak zachowuję się ich samochód. Ja wolę zająć się raczej tym, jak wygląda moje auto. Ostatnio wybrałem się na polerowanie lakieru samochodowego i to jest to:) Będę się częściej na pewno wybierał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

oczywiście kradzione w Malborku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Samochod z automatycznia skrzynia

witam posiadam automat jeśli jest pan/pani zainteresowany/a proszę o podanie nr tel bądź maila odezwe się pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org