piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Pytanie do tych którzy maja ten sprzęt. Zostawiacie na noc w aucie? Czy zabieracie ze sobą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Po co zabierac? toc to nie ksoztuje majatku a w nocy wideo tez moze sie przydac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

ja zostawiam w aucie,lecz zauwarzyłem że jest to dobra sprawa,wczoraj nagrałem pajaca z grajewa jak na skrzyżowaniu w piątnicy na czerwonym se pojechał na lewo skręcie a co lepsze to że był to tir z MLEKPOLU,zastanawiam się co z tym nagraniem zrobić,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Zgłoś to do Mlekpolu i niech zrobią porządek z tym. Skrzyżowanie w Piątnicy Tiry nagminnie przejeżdżają na czerwonym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Zgraj na płytę i wyślij do KMP Łomża. Niektórym chłopcom się wydaje, że jak mają dużą furę, to mogą więcej. Freud...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Wyślij na komendę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?


widzę, że donosicieli jest w tym kraju coraz więcej !
albo to zwyczajne przygłupy bezrobotne, co do Policji się nie dostali :-)
z chęcią bym wam donosiciele w twarz na pluł i w dupę kopnął....

SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Wyślij na komende i zrób z siebie mende. He he a Wy wspaniali kierowcy zawsze jeździcie tak według wszystkich zasad? Jak o 12 wnocy przejechał na czerwonym to faktycznie poważne przestępstwo. Przecież male dzieci mogły już przechodzić przez ulicę albo coś. A tak na poważnie to jeśli nawet ktoś się zdecydował na taki czyn to miał 100% pewności ze nikomu nie wymusi. Strach na ulice teraz wyjść bo zawsze ktoś może nas nagrać..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Nagrywajcie i wysyłajcie trzeba tępić cwaniactwo za kółkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

wysyłaj i nie słuchaj tych cwaniaczków powyżej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Żenujące teksty o tych donosicielach. Jak by ci matkę zabił, tak jak na piłsudkiego na przejściu dla pieszych, to być darł mordę jeden z drugim, że trzeba wszystkich ścigać. Na policję i to jak najszybciej, bez udostepniana na yt lub innych serwisach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

O której godzinie to było?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Ty kolniak, a nie wpadło Ci człowieku do głowy, że z prostopadłego kierunku też ktoś się \"zdecydował na taki czyn to miał 100% pewności ze nikomu nie wymusi\" ??? To że to było w nocy to nie jest żadne usprawiedliwienie. Takie mądrości to wciskaj sobie do lusterka wstecznego na kukawce i orlenie. Tam Twój teren. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

dobrze eliminować patologie 24 tonowa --królowie szos na komendę nagranie daj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

A właśnie sobie przypomniałem! Też mam wideorejestrator i nagrało mi się jak typek jechał chyba po serwatke w piątnicy ursusem z taką beczką na przyczepce i jak zapaliło się czerwone światło to cham i prostak zatrzymał się na przejściu dla pieszych! Toż to skandal! To też mam to wysłać? A i wydawało mi się że był w gumofilcach.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

pewnie, że wysyłać, ale tylko przypadki zagrażajace życiu a nie jakieś tam głupoty jak ktoś wjedzie jednym kołem na ciągłą linię lub kończy na ciągłej wyprzedzanie i jest to 100% bezpieczne. Czerwone na światłach zgłoś, dziś był pokaz na skrzyżowaniu legionów z przykoszarową i dachowanie busa

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

tym tirem jechał w dzień przed dziewiątą,może to daltonista jezdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Czytam to i... żal qrwa was oj żal. Chore społeczeństwo sprzedawczyków i donosicieli, które za wszelką cenę chce udowodnić , że \"on\" jest głupi a \"ja\" mądry. Cherlawe zapeziałe, zakompleksione matołki, które chcą podbić swój level społeczny na pseudo forach z gównianymi \"niby\" ważnymi tematami, zajmijcie się czymś bardziej produktywnym, koniec z pierdzeniem w taboret przed ekranem...

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wideorejestrator - zostawiacie w aucie na postoju?

Twój level nie podskoczył ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org