poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pomoc dla Danuty Mystkowskiej

Przez wiele lat była bardzo znaną łomżyńską dziennikarką. Publikowała pod nazwiskiem MYSTKOWSKA. Warto się zastanowić nad udzieleniem pomocy... więcej w linku http://www.wartojestpomagac.pl/nasi-podopieczni/145-danuta-kuleszyska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla Danuty Mystkowskiej

rozumiem dramat tej Pani.Ale nazwisko Mystkowska nie tylko pojawiało się w publikacjach - ona tego nazwiska używała oficjalnie. Tylko jaki był sens?Poza tym z tego co pamiętam Pani rzeczywiście troszkę inaczej wyglądała.Czy to możliwe zeby zmieniła się tak w kilka lat?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla Danuty Mystkowskiej

Gwarantuję, że to Danusia Mystkowska... Po prostu zmieniła nazwisko... Powodów może być bardzo wiele... A to, że inaczej wyglądała? Proszę o obejrzenie własnych zdjęć sprzed ok. 10-15 laty... Ja miałam sporo włosów i nie miałam pomarszczonego czoła... A TY?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla Danuty Mystkowskiej

Informuję, że pod moim nickiem tekst napisała ciocia, która znała osobiście łomżyńska dziennikarkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla Danuty Mystkowskiej

Pani Mystkowskiej nie poznałem, ale wiele dobrego o niej słyszałem. Życzę sukcesu w walce z chorobą. Słyszałem, że ta pani do naszego miasta wniosła dobre rzeczy gdy tutaj żyła i pisała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pomoc dla Danuty Mystkowskiej

spoko, widziałam jej zdjęcia na fb. zmieniła się sporo - oczywiście w dobrym słowa znaczeniu :) dlatego nie poznałam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org