piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jaki klucz dynamometryczny kupić?

Jak w temacie - czy jesteście w stanie polecić mi jakiś dobry, sprawdzony klucz dynamometryczny? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś sprawdzonego... Czy np. ten klucz dynamometryczny byłby według Was odpowiednim rozwiązaniem?

- Czy jest jakie życie po śmierci?
- Życie po śmierci jest dla tych, którzy umierają przed śmiercią, którzy umierają za życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki klucz dynamometryczny kupić?

Uwaga troll

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki klucz dynamometryczny kupić?

Kup mocny i pierd....olnij się w łeb to się nie złamie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki klucz dynamometryczny kupić?

Pisząc w temacie to jest to urządzenie o duzej precyzji. Sam w ostatnim czasie używałem oraz wymaga to dostosowania siły. Po osiągnięciu odpowiedniego momentu siły klucz zaczyna przeskakiwać.
Na stronie znajduje się dobry artykuł w temacie tak wieć polecam sobie przeczytać:
http://www.autopasje.pl/klucze-dynamometryczne-do-czego-sluza-i-kiedy-nalezy-z-nich-korzystac/ - jak z nich korzystać.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki klucz dynamometryczny kupić?

lester:
Na tym forum nie potrzebujemy ogólnopolskich idiotów. Swoich lokalnych mamy aż nadto.

Twoje wypowiedzi:
Sam w ostatnim czasie używałem oraz wymaga to dostosowania siły, ... tak wieć polecam.
- urągają wszelkim kanonom poprawnej polszczyzny . Jak taki analfabeta śmie zaśmiecać to zacne forum ??!!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki klucz dynamometryczny kupić?

guwno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki klucz dynamometryczny kupić?

A to dla zboczeniców którzy lubią drogie narzędzia
https://store.snapon.com/Standard-Models-4-Accuracy-Interchangeable-Head-Torque-Wrench-Electronic-Techwrench-reg-Int-Head-Z-Shank-60-to-600-ft-lb-P642516.aspx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jaki klucz dynamometryczny kupić?

Klucz dymanometryczny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org