niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ćwiczenia "Wesoła Szkoła"

czy ktoś wie gdzie można kupic ćwiczenia do II klasy szkoły podstawowej?
Tak się składa, że podręczniki mam, a ćwiczeń nie...

W księgarni na Dwornej nie ma, w tej przy Starym Rynku (na rogu) również więc prosze nie pisać, że tam...

Wydawnictwo MAC...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia "Wesoła Szkoła"

zobacz w stopce obok szkoły drzewnej niedaleko. tak po schodkach sie wchodzi. tam chyba wszystko mają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia "Wesoła Szkoła"

albo na PKS-ach tam są aż 2 księgarnie...możesz i w nich zobaczyć.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia "Wesoła Szkoła"

To masz problem bo to jest tylko pakowane w całych zestawach, zadzwoń pod nr. tel 609 953 888 i się o to zapytaj. otrzymasz info gdzie i jak to można kupić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia "Wesoła Szkoła"

Poza tym pomyliłaś chyba tytuły bo wesoła szkoła to nie wydawnictwo mac. miałaś na myśli chyba ,, moją szkołę,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia "Wesoła Szkoła"

masz tu jeszcze jeden numer do hurtowni książek szkolnych i tam też możesz o to zapytać. 606 383 373 . Oni będą wiedzieli gdzie to w łomży można kupić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia "Wesoła Szkoła"

Rzeczywiście się pomyliłam, chodzi o wydanie ćwiczeń: "Szkola Marzeń" Zofia Rejniak Wydawnictwo MAC Edukacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org