czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
outlet-bielizna

hej
interesuje mnie czy w Łomży są outlety z markową bielizną?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: outlet-bielizna

www.cameleon.sklep.pl

outlet Triumph ul.Giełczyńska 12 na przeciw apteki

chodzi mi o typowe outlety i takie gdzie są nie tylko bielizna Triumph

Zobacz sobie w necie, tutaj masz np listę z wyprzedażami markowej bielizny ale nie mam pojęcia na ile aktualna.

Dziękuję bardzo za odpowiedzi:),lecz jestem jednak jedną z tych co wolą przymierzyć zanim kupię. Słyszałam o jakimś outlecie na Bawełnie, ale nie wiem czy dalej aktualne.

Możesz próbować jeszcze tutaj - http://www.aoutlet.pl
Generalnie w sieci masz większy wybór i niższe ceny, kwestia marek jakich poszukujesz, ile masz do wydania. Porządna bielizna kosztuje, ale można ją kupić za normalne pieniądze.

Racja! Fajna bielizna nocna nie musi być droga :) Ja osobiście okazji szukam w internecie, można kupić fajne rzeczy dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych :)

Mam do zaoferowania dużą ilość bielizny marki triumph w cenie od 11 zł za sztukę, wszystko nowe, z kompletem metek, zapraszam przez kontakt na maila kasiagrzeszczuk007@gmail.com

Kasia

na Łomżycy jest trochę bielizny w dawnej kwiaciarni, ceny około 40zł za biustonosz. osobiście polecam, sama tam kupuje.

Dziewczyny, a zamawiacie bieliznę z neta? Ja ostatnio kupiłam w ten sposób kilka biustonoszy, teraz się zastanawiam, czy by sobie piżamy nie domówić :) Coś fajnego na walentyki by się też przydało :P :)

Sądzę, że bieliznę bardziej opłaca się kupować w sieci. Tu macie bardzo ładną bieliznę http://www.kinga.com.pl/figi/stringi Ja często tam robię zakupy.

Kupujecie w sieci bez miary? Jak jest z ewentualnym zwrotem

Dużo łatwiej znaleźć tego typu sklepu w sieci, jest naprawdę cała masa różnych stron z świetnymi wyprzedażami, a nawet jeśli niektóre rzeczy są w zwykłych cenach, bez promocji, to i tak moim zdaniem te ceny są dużo korzystniejsze niż w tradycyjnych sklepach. Sprawdź na przykład tę stronę https://missisleepy.pl/pizamy-damskie-muzzy - markowe piżamy z świetnych materiałów, a w cenach takich, jakich ja osobiście w zwykłych sklepach nie spotkałam .

Żeby kupić w sieci odzież czy też bieliznę, trzeba dokładnie się pomierzyć. W takich sklepach jak chociażby kinga.com.pl jest bardzo fajnie rozpisana tabela rozmiarów i zakup np. takiej pozycji jak półgorset nie stanowi najmniejszego problemu. Co więcej, wybór jest bardzo duży.

Powiem szczerze, że ja nie lubię kupować bielizny w outletach. Wolę zamówić sobie coś w sklepie internetowym. Może nie będzie to modne i markowe, ale za to będzie ładne i eleganckie. Ostatnio spodobała mi się strona https://www.kinga.com.pl/biustonosze/polgorsety

www.cameleon.sklep.pl

Co na temat Logo Top Pastillas ?

hej

Hej

W poszukiwaniu bielizny warto przeglądać Internet, ponieważ można trafić na sklepy online, które szyją ją w Polsce, a nie w innych krajach. Bielizna nocna dobrej jakości jest w ofercie Vanilla, dostępna jest tam rozmiarówka właściwie dla kobiet o każdej sylwetce. Ponadto są tam także szlafroki, piżamy czy ubrania typu homewear.

Gosia czy już nie ma gdzie się reklamować w tych twoich katowickich portalach ? Musisz nam tu wrzucać linki tych twoich bieda firemek ?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0