poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
klub bilardowy

Witam
Czy był ktoś na bilardzie w klubie bilardowym na ul.Jatkowej?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub bilardowy

Naprawdę nikt tam jeszcze nie był? Czy może nikt się nie odważył?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub bilardowy

za daleko sa blizsze kluby bilardowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub bilardowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub bilardowy

skąd jesteś skoro to dla ciebie daleko?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub bilardowy

Smieszne;] Pytasz sie kto byl na bilardzie, a pozniej jeszcze masz pretensje ze ktos ci odpisal... czyzby twoj biznes bilardowy az tak slabo szedl, ze jeszcze pretensje masz?
a od siebie, okolica jest tak bardzo \"ciekawa\" ze po 1 akcji pare lat temu i kilku zaslyszanych od znajomych nawet nie mam zamiaru trafic tam \"nawet przypadkiem\".
No, to w druga strone, przyjmujac okolicznosc ze jestesmy w internecie i moze \"nie jestes\" wlascicielem tego lokalu. odpowiedz mi na jedna sprawe, skoro sie pytasz czy ktos byl, a pozniej jeszcze pretensje do kolegi lomzyka cyt. \"skoro to dla ciebie daleko\". w takim razie: dlaczego szukasz tych \"bardzo waznych\" informacji tutaj na forum, a sam tam nie polazles? Skąd jesteś SKORO to dla Ciebie najwyraźniej niesamowicie istotna wiadomość.

No ale, właściciel czy nie. Reklama raczej słaba. Za bardzo się rozpisałem, chyba nie ma sensu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub bilardowy

Coś ci się pomyliło forumowiczu ,nikt nie ma do nikogo pretensji. Nawet teraz pisząc ten post nie mam pretensji do ciebie ,że nie wnosząc nic do tematu tylko siejesz zamęt.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub bilardowy

chociazby klub 9 a drugi 54 sa blizej .na jadkowej bywalem lat kilka temu duzo zajadkow siedzialo i wyrwy szukalo ehhhh co tu pisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org