piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep ogrodniczy

Witajcie, wiadomo iż sezon ogrodniczy już za nami i szczerze mówiąc trochę mi żal. Ale nie o to chodzi. Chciałam was zapytać gdzie polecacie kupić wszystko do ogrodu by za rok wyglądał znów tak pięknie. Chodzi mi o jakieś nawozy itp.Żeby gleba była wysokojakościowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ogrodniczy

Troll 1 gada sam ze sobą? Cóż za żenująca reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ogrodniczy

w internecie znajdziesz każdy hipermarket który w Polsce jest wybudowany więc nie masz problemu z przeszukaniem asortymentu tego typu sklepów. Jak wiesz czego szukasz to wpisz to w google i wyskoczy Ci duży wybór miejsc gdzie to można kupić. I wtedy możesz również inne rzeczy w tym sklepie poszukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ogrodniczy

Zależy co dokładnie chcesz zakupić, najlepiej poszukać dany produkt w internecie i sprawdzić ceny, koszty przesyłki i takie tam. Ja tak zawsze postępuję. W wielu wypadkach jest tak, że bardziej mi się opłaca kupować u nas w jakimś sklepie ogrodniczym czy też w jakimś składzie budowlanym albo markecie. Wszystko zależy od danego produktu! Ale nie powiem wiele rzeczy z tej dziedziny zamawiam przez internet. Tylko tak jak mówię musisz rozeznać temat pod dany produkt! Czasem może się opłacić zakupić kilka rzeczy jednorazowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ogrodniczy

Sprawdź te większe markety budowlane (no albo ich strony internetowe).
Oni często po sezonie wyprzedają taki asortyment, albo chociaż znacznie przeceniają. Ja się zawsze tak zaopatruję. Nie ma co przepłacać.
A co do nawozów, najpierw kup sobie taki tester kwaśności gleby a dopiero potem czymkolwiek ją nawóź. takie działanie w ciemno może mieć odwrotny skutek i nic nie będzie Ci chciało rosnąć.
Możesz też zawieźć glebę obornikiem, ale to jeszcze teraz. Suszony nie śmierdzi i ma te same właściwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ogrodniczy

Takie ścierwa reklamowe jak Trol11 powinien admin tępić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ogrodniczy

Też zauważyłem, że niektóre fora są strasznie przewrażliwione na tym punkcie. I zazwyczaj chamskie. Naprawdę nie można już nic napisać... Ja sam z paru takich informacji na różnych forach odkryłem parę dla mnie cennych linków, a ten o sklepie ogrodniczym podrzucę teściom, bo oni mają hopla na punkcie ogrodu swojego... Mam nadzieję, że wybór dla nich będzie odpowiednio szeroki, są bardzo wymagający:-) A jeśli ktoś nie chce korzystać z podanych informacji, niech na wątek nie wchodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep ogrodniczy

ja wszystkie narzędzia, do przekopywania żeby jak Pani mówi gleba była wysokojakościowa kupuję na avans.pl trzeba wiedzieć że jesli się jej dobrze nie oczyści będziemy mieli straszne podłoże, bo wszystko co stare na nowo się będzie rozrastało, trzeba o to starannie dbać

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org