czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Szukam dobrego biura rachunkowego w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

862141189
Pani Sawicka przy Al. Legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

in plus na Ul. Prusa P. Bożena Janowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Dołączam się do pytania. I mam kolejne:
Jakie są orientacyjne koszty? Działalność jednoosobowa, kilka faktur w miesiącu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Witam.
Ja poprowadzę księgowość za połowę ceny biura rachunkowego. Mam doświadczenie. Kolno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Witam.
Ja poprowadzę księgowość za połowę ceny biura rachunkowego. Mam doświadczenie. Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

WOW! W Łomży biura nie są drogie, myślę ze za obsługę zapłaciłbyś jakieś 150-200 zł. Firma żony płaci Biuru nie całe 500, ale ma duży obrót i jest na VAT. Za połowę... brzmi obiecująco ale ciekawe co będzie jak przyjdzie kontrola z US, wtedy to oszczędności bolą ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

zdecydowanie odradzam in plus! zeznanie podatkowe musiałam korygować po tym jak ta Pani mi je wypełniła! a korektę robiono mi w budynku alior banku wejście z tyłu na piętrze... Polecam miła kompetentna obsługa zadzwonili że już gotowe po prostu SUPER!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Witam,

Szczerze odradzam księgowe pracujące "w krzakach" (bez osobowości prawnej za to za połowę ceny). Później przy jakichkolwiek błędach w dokumentacji nie możecie pociągnąć tej osoby do odpowiedzialności - oszczędzając 100zł miesięcznie ryzykujecie wielotysięczne kary z US. Jak ktoś nie potrafi sobie poradzić legalizacją własnej działalności to lepiej niech nie dłubie w waszej:).

Polecam natomiast panią Bożenę Dudkiewicz, miała kiedyś biuro na Polowej 22, teraz chyba w byłej bazie WZGS. Tel.86 2163483, nie wiem czy jeszcze aktualny bo zlikwidowałem działalność jakiś czas temu więc przestałem korzystać z usług biura.
Trafiłem tam po wcześniejszych doświadczeniach z księgowymi za pół ceny, na szczęście z pomocą syna pani Bożeny (który jest doradcą podatkowym) udało mi się uniknąć kar nałożonych przez inspektora kontroli skarbowej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Prowadziłem firmę bardzo dużą (artykuły spożywcze),z czystym sumieniem polecam- jak wyzej napisałem Panią Sawicką i gwarantuję uczciwość i rzetelność. Pani ta ma certyfikat Ministra Finansów i znajomość prawa podatkowego w jednym paluszku. Sam czasami korzystam z jej usług, pomimo że nie prowadzę dzialalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Dobra księgowa to skarb, dlatego tym bardziej pamiętajmy o dzisiejszym Dniu Księgowego, życzenia po prostu obowiązkowe, najlepiej takie niestandardowe, np. w formie filmu , który przesłać można za pośrednictwem stronki www.dzien-ksiegowego.pl powstałej tylko z myślą o dzisiejszym dniu.
Za najbardziej pomysłowe życzenia jest nagroda - 2 iPady dla autora zyczeń i księgowego :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

100 +vat przy obrocie kilka milonów rocznie ale nie ze zaraz sa miliony faktur chodzi mi o takie fv po 100-200 tys



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Dobre biuro MUSI posiadać ubezpieczenie w kwestii prowadzonej działalności .
Jak będą kłopoty z US , to to docenisz . Odpowiedzialność za błędy rozliczeniowe spada na biuro .

Koszt ok. 100-150 zł . Polecam "ALFA" w NOT-cie , na Legionów przy Urzędzie Skarbowym . Biuro rachunkowe + doradztwo podatkowe .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

a ja polecam biuro na ul.Mazowieckiej-maximus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Ks Janusza B Krupa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Jeśli chodzi o dobre, solidne i rzetelne biuro rachunkowe to zdecydowanie przy Urzędzie Skarbowym na Polowej jest Lencki 2

250-300zł za usługę w zależności od zakresu.

i drobna adnotacja do tych co na wszystkich chcą oszczędzać: jeśli do Waszej firmy przyjdzie klient i powie że chce Waszą usługę i zapłaci za nią 5% jej wartości czy nie wyślecie go na drzewo? Każdy chce mieć motywację do pracy.
Ceny w Lenckim są optymalne, a dogadać się zawsze można.

Ja mam firmę zajmującą się projektowaniem graficznym, wizytówki, plakaty itd. rozlicza mnie Lencki i bardzo sobie cenię współpracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Potwierdzam biuro maximus - zadowolona byłam z usług.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

pamiętaj, że każde biuro w czymś się specjalizuje. Warto przejść się po kilku biurach i porozmawiać, a przy okazji spotkać osobę, której powierzy się dość newralgiczne dane.
Dobrze jak będzie w pakiecie doradztwo podatkowe. Na mylomzy peel i innych katalogach jest w jednym miejscu kontakt do wielu biur. Jeżeli masz do wyboru kilka, to szukaj najbliżej domu, najbliżej pracy lub skarbówki, żeby zminimalizować koszty odwiedzin, nawet jeśli to będzie tylko raz miesiącu.
Jak będziesz dzwonić to przy okazji sprawdzisz czy nie ma problemu z dodzwonieniem się:) Aha, duże biuro nie zawsze oznacza dobry wybór, chyba, że od razu zostaniesz "przypisany" do konkretnej osoby, która będzie zajmować się Twoją firmą. Potwierdzam, oczywiście, wypowiedzi odnośnie posiadanego certyfikatu i ubezpieczenia - to podstawa.
Naczytałem się o tym trochę na goldenlajnie - polecam.

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Polecam Biuro Rachunkowe pani Dąbrowskiej, na Księcia Janusza 19A, nowe bloki. Obsługuje mnie juź kilka lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Jeżeli nie jestes przekonany do żadnego z powyższych biur, to poszukaj biura na tej stronie https://mojebiuro24.pl/ Tam znajdziesz coś odpowiedniego, bo firma zajmuje się księgowością od lat, więc nie musi się martwić, że trafisz na jakieś byle co.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Porządnie prowadzą dokumenty mojej firmy w biurze A&P Con, także ich bym doradzał. Mam z nimi kontakt już od roku i jeszcze nie musiałem reklamować jakiejś usługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Polecam biuro P.Andrzeja Wleciała. Jest sumienny i niedrogi.

tel. 86 216 22 35
ul. Polowa 11 a
18-400 Łomża
woj. podlaskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Biuro rachunkowe same sobie robi reklamę podając się za klienta. Cóż za żenująca autoreklama. Szukać biur rachunkowych poza miejscem prowadzenie działalności to jak strzelać sobie w stopę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Najlepsze biuro nie potrzebuje reklamy. Trzeba się zapytać znajomych i nieznajomych prowadzących firmy kto ich obsługuje. Opinia klientów jest najlepszą wskazówką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Moją firmę rozlicza superksięgowa to jest biuro online. Biura stacjonarne były droższe o jakieś 40%, a potrzebowałam kompleksowej obsługi, ponieważ nie znam się na księgowości, po prostu wysyłam do nich skany dokumentów. Wszystko w jednym miejscu, archiwizowane. Biuro mam pod ręką, wystarczy Internet i logowanie. Jeśli mam pytania to dzwonię do konsultantów. Biura rachunkowe mają różne moduły, można zdecydować się też na wpół samodzielną opcję, w której księgowa będzie czuwała nad rozliczeniami i w razie czegoś je poprawi.

user

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Trolle takie bajki to możecie wciskac swoim pracodawcom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Życzę powodzenia w dojeżdżaniu do Warszawy. Biuro powinno być na miejscu w razie potrzeby. Koszty przejazdu przewyższają ewentualne zyski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

noerto to zwykły troll więc nie ma co z nim dyskutować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

o znów ta menda kempa ze swoimi dziadowskimi reklamami g.ównian.ych stronek. Trzeba być taką kempą by korzystać z biura w innym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Dla mnie to za duża odpowiedzialność, nie chcę ponosić konsekwencji, jak zrobię jakiś błąd, bo nie będę na bieżąco z przepisami czy o czymś zapomnę. A w tax care nie płacą tak dużo, żeby szukać tutaj oszczędności i zajmować się księgowością na własną rękę. Wolę poświęcić ten czas na pracę czy szkolenie się w swojej dziedzinie.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Justa znów nie starcza do 1 i musisz dorabiać w reklamie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Ja osobiście uważam, że biuro rachunkowe jest lepszym rozwiązaniem. Możesz zainteresować się także ofertą biura rachunkowego https://fcenter.pl/ Wykonują dla mnie usługi z zakresu pełnej księgowości i obsługi kadrowo-płacowej. Swoje usługi wykonują rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Jak dotąd jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania, ponieważ jest to dla mnie spore ułatwienie w prowadzeniu biznesu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

Przy rozliczaniu pit, warto pamiętać o uwzględnieniu kosztów uzyskania przychodu czyli wydatków poniesionych w celu otrzymania przychodu, może to być koszt dojazdu do pracy. Dodatkowe informacje dostępne są w artykule https://www.money24.com.pl/koszty-uzyskania-przychodu-co-to-jest-i-jak-je-liczyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jakie biuro rachunkowe w łomży polecacie

JA bym zdecydowanie polecila in plus na Ul. Prusa P. Bożena Janowska polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org