poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sylwester 2015/2016

Gdzie i za ile? w Łomży i okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

posiadasz partnera?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

pod chmurką na starym rynku,dwa piwa w kieszeń,flaszka i zakąska:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

do: Dobromil
Posiadam a co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

w takim razie koszt będzie podwójny (liczony w parze)

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

Zabawa sylwestrowa jest tak droga, że zdecydowałam się że w tym roku nie pójdę na żaden bal ponieważ według mnie jest to zdecydowanie za duży wydatek. Jeżeli doliczymy do tego jeszcze jakąś sukienkę buty, fryzjera kosmetyczkę, a poza tym jeszcze garnitur dla męża i wychodzi koszt od 1000 do 1500 zł. Za te pieniądze zdecydowanie wolę wybrać się w piękne zakątki Beskidu Sądeckiego do hotelu http://perlapoludnia.pl/. I tak właśnie zamierzamy spędzić tegoroczne święta i sylwestra. W tym roku będzie po prostu inaczej niż zwykle z czego cieszy się cała rodzina...

werka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

ciekawa inicjatywa

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

Zalezy co Cię interesuje?Bal?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

klub atlantic

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

Mamy ochotę pojechać w góry. Wybór jest duży, ceny większe - ale ten klimat :)
Poszło już zapytanie na:
http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form
Niedługo powinni na maila odpisać. Rozeznanie cenowe, swoiste: gdzie co ile :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

Też chętnie bym sie wybrała na sylwestra w góry, wspaniałe miejsce na tą okazję. Klimat w górach sam w sobie jest nieziemski, uwielbiam tam przebywać, a jeśli dodać do tego jeszcze zabawę sylwestrową i fajerwerki to istna rewelacja. Ale niestety w tym roku nie mogę sobie na to pozwolić i chyba zostanę po prostu w domu. Posiedzę z mężem i dzieciakami i tez będzie miło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

A jak to widzicie w tym roku? Ja znalazłem całkiem ciekawą ofertę: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/kubanski-sylwester-nad-morzem/
Jest to sylwester dla rodzin w Primavera, który odbywa się w Jastrzębiej Górze a więc nad morzem :) Jeszcze nigdy nie witałem nowego roku na plaży, do tego zabawa odbędzie się w stylu Kubańskim. Zapewniona jest także opieka i dodatkowe atrakcje dla dzieciaków. Nic tylko zabierać rodzinę i się bawić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

Ja niestety w tym roku sylwestra spędzę w domu z wielkim brzuszkiem, teraz już cięzko mi znaleźć dobrą odzież ciążową a w sylwestra - po świętach to chyba nawet spodnie ciążowe będą na mnie za małe. Szkoda bo zawsze z mężem gdzieś chodziliśmy, przy następnej ciązy postaramy się aby nie wypadała w okresie świąteczno - noworocznym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

sylwester 2015/2016 to już chyba był :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester 2015/2016

Wyjeżdżamy w tym roku za granice na Święta i Sylwestra. W końcu urlop na Dominikanie - ale się ciesze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org