czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Yam Caffe piątek

Wybiera się może ktoś w piątek do yamu? Ja zamierzam iść tam pierwszy raz i zastanawiam się czy warto. Jak wyglądają tam imprezy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

Zależy co kto lubi, byłem raz kiedyś, mi się tam nie podoba, lokal dla gówniarzy. Wolę iść do warki, albo starej stolarni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

nie polecam XD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

A ja polecam. Najlepszy klub w mieście z bardzo dobrą i zróżnicowaną muzyką gdzie w reszcie wymienionych lokalach wszystko co tydzień na jeden kopyt eska albo rmfmax.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

Jak kto nie lubi młodych to tera najlepiej jest na quattro. Sporo napalonych biznesmenów i niedopieszczonych mężatek co daje gwarancję niezłej beki. No i dają disco polo. Dużo lepiej jak w starej stolarni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

a samemu warto tam iść ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

genia nie mam nic do młodych ludzi, nie lubię natomiast gówniarskiego zachowania. Jak pajac jeden z drugim nawali się do ostatniej inteligencji i szuka dymu, to niech się przejdzie po osiedlach i pokozaczy, w dziure go uwalą i skończy się buczenie. Głupie lolity, które mają jedno w głowie, lepiej ogłosić się na jakimś sex-portalu, albo chwilę postać przy wylocie z Łomży.

Nie wrzucam wszystkich do jednego kotła, ale w większości tak właśnie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

Jak to kiedyś jasiu śmietana pisał :)

Pizdościsk a nie lokal :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

To i mężatki tam chodzą? Ale pewnie z mężami ma sie rozumieć;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam Caffe piątek

NIE POLECAM!! Wieś tańczy i śpiew

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org