piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

Uwaga na Capital Service!
Prosze omijac tą firme bo moze byc tak jak z drzwiami moich sasiadow od pewnego czasu
Drzwi moich sasiadow staly sie miejscem reklamy( a moze ponagleń widocznych dla przechodzących sasiadow zeby zrobic wstyd staruszkom) jakiejs firmy Capital Service.
Codziennie zdejmuje z drzwi sasiadow naklejki , ktore codziennie uparcie przyklejaja dwie rudowłose mlode kobiety .
Czy na to nie ma jakiej kary czy mozna tak lepic na cudzych drzwiach?
Sasiedzi sa w sanatorium od kilku tygodni a ich drzwi przypominaja po kilku dniach slup reklamowy przeciez trzeba miec chyba pozwolenie zeby klieic na cudzych drzwiach ,
Jezeli jest to jakas firma finansowa czy inna to uwazam ze stosuje sposoby nie przysparzajace im slawy ani klietow .
co zrobic jezeli jeszcze raz beda cos kleily czy moge wzywac policję a moze teraz stosuje sie takie sposoby informowania wszystkich poza zainteresowanymi , ktorych nie ma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

dziś zauwazylam ze to inaczej KREDYT OK ,
miesci się po drugiej stronie od dworca PKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

Proszę się tak nie stresować tymi naklejkami, skoro nie dotyczą one pani. Pobyt w sanatorium nie trwa wiecznie. Sąsiedzi wrócą i sami zdejmą naklejki, które sami sobie zafundowali .

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

widze ze odpowiedz napisana przez kogos z tamtej\" naklejkowej firmy\",
Juz dzwonilam w odpowiednie miejsce i wiem ze to jest typowe dla wyzej wymienionej firmy
i wiem ze jest nie legalne !
wiec dziwie sie ze ktos smie jeszcze w taki sposob mi odpowiadac .
Teraz ja osobiscie mimo ze mnie to nie dotyczy bede robic zdjecia osob oblepiajacych drzwi ,
a zdjecia przekaze komu trzeba ,pozdrawiam osobe , ktora powyzej odezwala sie pewnie z naklejkowej firmy i gratuluje pomyslu na reklame na , tylko zeby lepic na drzwiach cudzych to trzeba miec chyba jakies pozwolenie na te bardzo popularne praktyki naklejkowe czyz nie
bo mi w pewnym konkretnym urzedzie tak powiedziano.
Pozdrawiam raz jeszcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

A może to monit w sprawie spłaty zadłużenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

pozostawienie naklejek na drzwiach będzie znakiem, że nikogo nie ma w domu od dłuższego czasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

a dopuszczalny prawnie , nie ma juz zwyczaju wysylania w kopercie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

Pani Mario, nie rozumiem skąd te podejrzenia o jakieś powiązania z tą firmą ? Ale ok , coś Pani wyjaśnię- skoro takie naklejki tam sobie wiszą, to znaczy, że pani sąsiedzi najprawdopodobniej zalegają ze spłatą pożyczki, nie odbierają telefonu i grają na zwłokę .
Nie twierdzę, że to uczciwe praktyki ze strony tej firmy. Rozumiem nawet Pani oburzenie. Czyjeś kredyty i pożyczki to prywatna sprawa i nie powinno to docierać do sąsiadów czy innych postronnych osób. Skoro jednak ktoś decyduje się na korzystanie z ich usług (zamiast normalnych banków) i dodatkowo nie spłaca należności- musi liczyć się z konsekwencjami. A jeśli nie będą spłacać dalej- naklejki znikną, a ich odwiedzi komornik.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

no coz ,jednak pisze osoba powiazana z firma nalekowa stad te emocjonalne wywody
dlatego ja korzystajac z multum wolnego czasu pozwolilam sobie poszukac informacji w kompetentnych zrodlach i prosze pani ,
lepienie -to praktyki jak sie okazalo ogolnie stosowane przez ta wspomnaiana firme ale nie sa zgodne z prawem poniewaz niszczenie cudzego mienia -drzwi
- i naruszanie tajemnicy bankowej klienta Waszej instytucji co jak widac ma sluzyc osmieszaniu spoznialskich ,
inna sprawa do odpowiedniego organu prawnego juz trafilo bardzo duzo skarg na takowe procedery owej firmy i szykuje sie pozew zbiorowy
a co do pan lepiacych to wystarczy zeby ktos sfotografowal i razem z godzina nalepienia i zdjeciem pani lepiacej podal na policje i odpowie jako prywatna osoba rowniez
i tym zamyka sie temat , wiec prosze nie pisac bzdur bo nikogo nie obchodzi kto i gdzie co bral ale jak sie zachowuja pracownicy takich placowek i jakich metod sie czepiaja tego ten watek dotyczyl
Drzwi ludzkie to nie skrzynka na listy ani slup reklamowy
a zapytam jeszcze moze to forma linczu ?
osobisciie dzis ide do was po pozyczke i tez postaram sie nie placic zobacze jak beda przebiegaly te wizyty \"nalepkowe\"
,pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

Na złość mamie odmrożę sobie nogi.... :)
Jeśli ktoś jest nieuczciwy, to ponosi tego konsekwencje. Jestem osobą zupełnie postronną, więc proszę mnie nie wiązać z ww. firmą. Uważam jednak, że trzeba leczyć przyczyny a nie skutki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

Firma Capital Service posiada biura w całej Polsce Oszukuje i naciąga swoich klientów na niebagatelne kwoty. Kredyt Ok udziela pożyczki z oprocentowaniem 300% wiec gdzie tu jest mowa o uczciwości Z daleka pachnie lichwo Takie parabanki wyrastają jak po deszczu A gzie organy do ścigania takich oszustw i wyłudzeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi z nalepkami Capital Service nalepki

?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org