środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Macie jakieś sprawdzone miejsca,gdzie kupujecie znicze i wiązanki,kwiaty na groby?
Gdzie w Łomży jest w miarę tanio?Niestety nie stać mnie na wydanie 10zł na jeden mały znicz.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Ja od kilku lat kwiaty kupuje na nowogrodzkiej tam gdzie są szklarnie a znicze w tym roku kupiłam w farbexie a od soboty ma być promocja na małe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Nowogrodzka? a gdzie dokładniej? Nie bardzo się orientuję

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Prawie na samym początku nowogrodzkiej jadąc od kupisz pi lewej stronie jest szyld kwiaty cięte wiazanki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Nowogrodzka owszem sam się trochę tam zaopatruję przed świętami na handelek.Chodź w moim przypadku dochodzi jeszcze spory rabat.Dla detalistów polecam jeszcze jedno miejsce które odkryłem niedawno przypadkiem.
Kwiaciarnia która jest przy aptece Acer róg Piłsudskiego i Kazańskiej.Chyba od niedawna bo wcześniej jej tam nie było.Młoda dziewczyna która tam jest własnoręcznie dekoruję w niepowtarzalny sposób m.in. znicze,wkłady i nie tylko w przystępnej cenie.Ja osobiście zamówiłem już kilka takich dekoracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Dzięki za odpowiedzi :-)

Może ktoś jeszcze się wypowie?

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Najlepiej jest kupować w wiekszych marketach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...

Rzeczywistość jest do wytrzymania, gdyż niecała dana jest w doświadczeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znicze i sztuczne kwiaty-gdzie najtaniej?

Ja wykonuje sam wiązanki na cmentarz z główek kwiatów wyrobowych oraz bukietów. Świetnie się prezentują oraz wychodzą o połowę taniej niż zakup na giełdzie, czy przy cmentarzu. Kupuje ze sklepu https://decoflowers.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org