niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W jakim banku założyć konto firmowe?

Zamierzam zarejestrować działalność gospodarczą i wiem, że potrzeba do tego konta firmowego. Czy możecie mi jakieś polecić? W jakim banku mają najlepszą ofertę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

w którymkolwiek banku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

Najlepszą ofertę w tym momencie ma chyba Smart Bank
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-biznes-konto/ - na stronie są szczegóły konta. Jest to całkowicie darmowe konto. Nie płacisz tam za nic. Za prowadzenie, przelewy do innych banków oraz za wypłaty z bankomatów. NIe mają swoich placówek bo jest to bank internetowy ale i tak obecnie wszystko zalatwia się przez internet tak więc bank jest wygodny. No i zdecydowanie najtańszy.

Nie polecam natomiast banków spółdzielczych. Miałem tam kiedyś konto i były duże opłaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

temat założony by za chwilę podrzucać linki .... żenada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

Nie zgodzę się z Twoja opinią na temat Banku Spółdzielczego. Prywatne konta jak najbardziej polecam w byle jakich bankach, ale jeżeli firma jest rozwijająca to na pewno będą kredyty i wtedy tylko Bank Spółdzielczy. Szybko, sprawnie, prowizje i oprocentowanie nie jest takie wysokie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

Wiem, że dzięki stronie http://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php można znaleźć porównania odpowiednich kont dla studentów. Możne znajdziesz tutaj także coś ciekawego dla siebie? jest wiele porad finansowych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

Ja będę przy PKO Banku Polskim ... Płacę kartą, telefonem dostęp przez internet aby tylko kasa była:-) Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

Z całą pewnością polecam zobaczyć sobie taki spis najtańszych kont firmowych: http://konto-w-banku.pl/najtansze-konto-firmowe/ i na tej podstawie wybrać coś specjalnie dla siebie.
Możliwości jest naprawdę bardzo wiele, więc nie ma się co zastanawiać, tylko dokładniej się temu przyjrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

Nie wiem czemu pierwszy adres nie działał konta firmowe chyba teraz jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

A masz za dużo pieniędzy? Utrzymanie takiego konta dużo kosztuje. Nie ma obowiązku zakładania konta firmowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

To zależy gdzie masz to konto. Mało który bank ma faktycznie konta całkowicie bez opłat. Przyzwoicie masz w Idea Banku - zerknij - https://www.ideabank.pl/konto-idealne Opłata pojawia się tylko wtedy jeśli masz kartę, a z niej nie korzystasz. No i u nich masz w pakiecie darmowe przelewy natychmiastowe - widzieliście jeszcze w innej ofercie coś takiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

Nie trzeba mieć żadnego konta firmowego! Wystarczy zwykłe, osobiste.

To błoto nie jest dla mnie obojętne. To część mojej ojczyzny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W jakim banku założyć konto firmowe?

Tak naprawdę moim zdaniem nie ma większej różnicy gdzie założysz konto. Bo oferty zarówno dla przedsiębiorstw jak i osób indywidualnych nie różnią się między sobą zbytnio. Jestem doradcą finansowym więc jestem na bieżąco z ofertami. Ale warto teraz poczekać co się będzie działo w niedalekiej przyszłości, bo rządzący chcą wprowadzić jakieś dziwne podatki dla banksterów

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org