poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezent dla chrześniaka

Witajcie, mam pewien problem otóż niedługo będą urodziny mojego chrześniaka. Moim pomysłem na prezent dla niego było aby dać pieniążki. Jednak jego rodzice kategorycznie zabronili i powiedzieli, że chcą tylko prezenty. Więc postanowiłam dowiedzieć się od samego chrześniaka co by chciał. Powiedział mi, że marzy o nowym łóżku. Poszperałam w internecie i natrafiłam się nawww.epinokio.pl/pol_m_Lozka-i-meble-dla-dzieci-5348.html] . Jednak nigdy nie słyszałam nic o tej stronie. Czy ktoś z Was zamawiał coś z tej strony? a może zakupił łóżko, które może mi teraz polecić. Będę bardzo wdzięczna za rady. Pozdrawiam gorąco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

sylwia 312 o tej stronie mało słychać ale pomysł masz świetny z tym łóżeczkiem a może jakiś inny mebelek np. z allegro? pozdrawiam cieplutko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

zobacz sobie na avans.pl moze coś rodzicow zapytaj co potrzebne, moze zabawka a moze coś bardziej praktycznego, jakiś bujaczek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

kup jemu poradnik dla akwizytora, może będzie bardziej przekonujący we wciskaniu od wyimaginowanej chrzestnej.

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

A możesz powiedzieć ile lat ma chrześniak? Oczywiście takie \"użytkowe\" prezenty są fajne, bo służą długi czas i jest z nich jakiś pożytek. Pytanie też, czy dziecko dostanie inne prezenty, bo wiadomo, dziecko jak dziecko - najbardziej ucieszy się z zabawek, gier komputerowych itp. Ale wszystko zależy od wieku. Nie wiem jaka jest sytuacja materialna rodziców, ale skoro dziecko marzy o nowym łóżku, to chyba nie jest najlepiej. W każdym razie jeśli to łóżko jest rzeczywiście potrzebne, to chyba będzie to najlepszy pomysł. Wiadomo, że takie prezent będzie służył wiele lat i skoro jest marzeniem, to na pewno sprawi radość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

przestaniecie z ludzi durniów robić? Bo wkleję podobne sprawdzone i przynajmniej połowę tańsze. Kłamiąc nie zachęcicie

oba ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Dziecko marzy o nowym łóżku? Dziwne. Raczej zabawki i tego typu rzeczy. Ja osobiście celowałbym w rower. Tutaj masz spory wybór markowego sprzętu www.cyklotur.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Najlepiej poszukać w sklepach internetowych. Ja zabawki najczęściej kupuję w sklepie dladzieciaczka.pl. Ławo znaleźć odpowiedni prezent dzięki wyszukiwarce. Wystarczy zaznaczyć płeć dziecka, wiek i budżet, jakim dysponujemy. Są tu najmodniejsze zabawki w promocyjnych cenach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Ja bym postawiła raczej na jakąś zabawkę, dzieci niezależnie od tego, ile ich już mają, to i tak są zachwycone każdą kolejną i może jeszcze coś takiego, co będzie dla niego pamiątką, na przykład fotokalendarz ( chodzi mi o coś takiego www.uwolnijkolory.pl/fotokalendarz), prezentuje się to świetnie, możesz tam wrzucić zdjęcia chrześniaka, a na pewno jego rodzice zachowają taki kalendarz nawet, kiedy już rok się skończy, a on będzie mógł do tego wracać, jak do albumu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Jak mam być szczera, to wam powiem, że nie wyobrażam sobie kupić komukolwiek w prezencie łóżka. Już bez przesady, ale od takich zakupów to są rodzice.
Ja mojemu chrześniakowi, który ma 12 lat kupiłam grę PC i koszulki z własnym nadrukiem przedstawiającym obrazki z tej gry. mały ją podobno lubi, to myślę, że się ucieszy. Koszulki można zamówić tutaj: selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html. Mają je dobrej jakości i po 35 złotych za sztukę.
A grę kupiłam w empiku.

Ten, kto nie ma racji, krzyczy najgłośniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Dla mnie dziwnym jest, że rodzice zabronili dawać pieniądze w prezencie. Z jednej strony rozumiem, bo małe dziecko nie cieszy się z pieniędzy tylko z prezentów, ale jeśli ktoś nie ma pojęcia co danemu dziecku kupić, to kto będzie wiedział lepiej niż jego rodzice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Ja prezenty dla moich pociech kupuję w sklepie dladzieciaczka.pl Znajduje w nim mnóstwo zabawek z najwyższej półki. Ceny są konkurencyjne - duże promocje i rabaty. Jak dla mnie najlepszy sklep z zabawkami w sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Dla trochę większego dziecka - https://prezentmarzen.com/indywidualna-lekcja-spiewu-warszawa - ogólnie taki kierunek. Niech to będą prezenty ciekawe, atrakcyjne, a nie byle jakie. Niech dają dziecku jakieś zainteresowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Zerknij do sklepu Smyk, tam znajdziesz coś odpowiedniego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Według mnie w Smyku jest dość drogo. Zajrzyj do sklepu Urwis.pl, tam jest bardzo duży wybór zabawek. Mi się spodobały te klocki http://www.urwis.pl/klocki/klocki-cobi i wydaję mi się, że powinny być odpowiednie na prezent dla chrześniaka. Co o tym myślisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Jeśli chrześniak ma zwierzaka to dobrym pomysłem jest też jakiś wspólny gadżet dla nich do zabawy :) Przejrzyj sobie np ofertę tutaj https://www.petstation.pl/ - zwłaszcza. Jeśli ma psiaka to fajną opcją są zabawki na zasadzie przeciągania liny :D siłowania. Psy to lubią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Dla dziecka odpowiednia będzie jakaś zabawka edukacyjna, książka, rowerek itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Tutaj macie namiary - http://www.bobosan.pl Samochody na akumulator są bardzo modne od dawna - kwestia wieku dziecka. Ale te zabawki są takie, że nawet starsi się nimi chętnie bawią ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Dzieci cieszą się z tego, co jest tylko i wyłącznie dla nich przeznaczone. Myślę, że puzzle będą dobrym rozwiązaniem. Z mebli to tak średnio będzie się cieszyć. Lepiej zajrzeć sobie tutaj http://ksiegarnia.pwn.pl/Puzzle/Puzzle,2198464,k.html. Mają tam ciekawą ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Zależy ile dziecko ma lat, bo to też ma przecież dosyć kolosalne znaczenie. Myślę jednak, że całkiem dobrym pomysłem, jeżeli oczywiście dziecko lubi modele pociągów, może być kupno gondoli wagonu do pociągu magnetycznego i innych akcesoriów, oczywiście wszystko zależy od dziecka i jego zainteresować i wieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Zasadnicze pytania - na jaką okazję prezent i ile lat ma chrześniak. Jeśli ma już kilka lat, to może warto kupić mu komputer? Na pewno będzie to duże odciążenie jego rodziców. Teraz nie da się uczyć bez pomocy komputera, więc i tam musieliby mu kupić taki sprzęt. Całkiem dobre laptopy kupisz już poniżej 1500zł, co dobrze widać w http://techfresh.pl/jaki-laptop-mobilny-do-1500-zl-polecane-modele/. Pomyśl o takim rozwiązaniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent dla chrześniaka

Polecam na prezent pomoce dydaktyczne to dobra opcja na każdą okazję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org