poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny paliw w Łomży

Czy w Łomży jest zmowa cenowa paliw? Chyba tak. O ile w Zambrowie 18 sierpnia widziałem cenę Diesla 4.39 zł / litr o tyle w Łomży ten sam olej kosztuje już 4.60. Dziś przeczytałem, że w Polsce najniższa cena oleju napędowego to 3.95. A zatem jak to jest w Łomży?

Czuwaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

W Łomży zawsze najwyższe ceny w kraju.. Norma. Na pewno się umawiają,tak jest w handlu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Nie wiem czy się umawiają ale jedz na mazury w okresie letnym to wykozystują okres turrystycxzn i placisz drorzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Drapał pies tych \"dorobkowiczów\" ;-) na szczescie swiat sie nie konczy na Łomzy zawsze mozna zatankowac np w Auchan (ON: 4,17)czy innej taniej stacji po trasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

W Warszawie na Lukoilu 4,17. W Łomży zawsze było drożej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

morał jeden nie tankować w łomży chyba ze znikome ilości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Omijajmy Łomże bo to wiocha i cwaniaki tylko czekaj na zysk. Kiedys top był spekulant ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Trudno żeby jeździć do Wawy czy Białego żeby taniej tankować.....
Ale Zambrów fakt, jest tańszy, szczególnie stacja przy Tesco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Mnie właśnie też zadziwiają ceny paliw w Łomży. W tym tygodniu zjeździłem mazowsze, wielkopolskę, łódzkie, świętokrzyskie i wszędzie jest mniej lub więcej taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Cena w Łomży jest zazwyczaj wyższa, ale nie zawsze. Czasami porównywalna i zbliżona jak w innych miastach.
Zawsze jednak łatwiej dostrzeżemy tę niską w innym mieście, co zdenerwuje i zapamiętamy, że w Łomży drożej.
Natomiast na stacjach przy marketach zawsze będzie taniej, taką mają politykę i tak jest wszędzie. Natomiast podatków nie płacą za dużych w Polsce, więc ich nie wspierajmy.

Różnica 5 groszy/litrze, gdy tankujesz 20 litrów to 1 złoty.
Lepiej więc dać zarobić przedsiębiorcy w Łomży niż gdzie indziej. Jest nadzieja że i on kupi później u ciebie lub u znajomych. Tak się rozwija lokalną przedsiębiorczość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Serpico, problem w tym, że ta różnica nie wynosi 5 groszy tylko nawet ok. 50 groszy, a to już nam daje 10 złotych, czyli dodatkowe 2,5 litra ropy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Dziś, tj. 22.08.2015 cena ropy w Warszawie wynosi ok. 4,10 zł za litr. Dla porównania w Łomży jest to ok. 4,60 zł za litr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

W Białymstoku benzyna 40 groszy taniej. Od kilku lat w Łomży tankuję tylko wtedy muszę i tylko tyle ile muszę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Wczoraj tankowałem ropę na stacji między Zambrowem a Mężeninem.
4.09 zł za litr, w Łomży 4,52. Tankując 50 litrów zaoszczędziłem 21 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

To jest zmowa prywaciarzy ,trzeba tankować gdzie indziej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org