czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Geodeta - tani, dobry.

Witam.

Poszukuje taniego i dobrego geodety do:

1. Wytyczenia rogów działki.
2. Przedzielenie działki na pół.
3. Wytyczenie rogów domu na jednej działce.


P.S.
Ile to wszystko może kosztować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

ok. 2000 netto
książka telefoniczna internet itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

tani nie równa się dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

Po co Ci dwóch?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

Jakich dwóch?

Czytaj uważnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

Zadzwoń 696622212 - tanio i solidnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

Akiedy geodet robi po niższych cenach to są fachowcy i życzy sobie za swoje umiętnosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.


Jesli ma byc dobry to nie moze byc tani. Sam teodolit dobrej szwajcarskiej firmy kosztuje kilkadziesiat baniek. Nie mowiac o tachimetrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

2000 netto może być przy mało, ale szukac mozna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

a dlaczego dobrego? Tylko wysokiej klasy fachowiec może to wykonać?? Osobiście mogę Ci pokazać rogi twojego ogrodzenia i domu. A działkę przecież możesz podzielić nawet odmierzając ją krokami. Czy to takie trudne ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

Polecam sprawdzić ofertę poznańskiego geodety Witolda Witkowskiego - https://www.poznan-geodeta.pl/ . Pan Witold jest prawdziwym fachowcem, który doskonale zna się na swojej pracy. Jest doświadczonym, rzetelnym geodetą posiadającym wszystkie odpowiednie pozwolenia i certyfikaty.
Z usług Pana Witolda korzystałem podczas prac przy budowie domu i jestem bardzo z niego zadowolony. Wszystkie pomiary zostały zrobione profesjonalnie, a także cena nie uszczupliła za bardzo mojego portfela.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

kolejna menda.
przyślij tu tego speca -dziada którego nie stać na porzadną reklamę do Łomży by wyznaczył mi działkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geodeta - tani, dobry.

W0jt3k Czy na prawdę jesteś tak mały i żałosny że odkopałeś temat z przed 3 lat żeby wkleić na łomżyńskiej stronie ofertę z Poznania? Ile ty człowieku dostajesz za te pozycjonowanie? Serio się to opłaca? Kiedyś na tym forum można było porozmawiać z ludźmi, wymienić doświadczenia i podzielić sie faktycznie opinią dotyczącą naszego rynku i podwórka lokalnego.Teraz te forum umarło i nie ma tu prawie nic , oprócz podklejonych linków znikąd i bez pokrycia.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org