czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grill

Co powiecie o tych 1-razowych grillach z supermarketu? Nadają się one na wieczorne grillowanie? Alternatywa to jakiś tani marketowy grill który też jest w zasadzie jednorazowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

Jak sama nazwa wskazuje - jest on jednorazowy... :) Może na 2-3 razy wystarczy. No i trzeba go trzymać ręką podczas przewracania kiełbasek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

mrss tępa psiuto...
Kto wklei linka ten idiota, a za parę groszy z tego linka kupta se parówki, ale te najtańsze i smacznego.
A za parę dni temat w stylu \"Jak myślicie, dlaczego z parówki na grillu nic nie zostało?\" I dajcie tym razem jakąś porównywarkę parówek.
Jak to mawiał serialowy Kowal - \"kiełbas ci u nas dostatek, ale parówa jest tylko jedna\" (mrss).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

To samo co jednorazowe maszynki do golenia...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

Mój stary, \"markowy\" grill się rozpadł i kupiłem ostatnio grilla w Kauflandzie za 99 zł i jak do tej pory jestem zadowolony. Solidny, pojemny, łatwo się czyści.

Tararararatata!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

grill za 99 zł to już całkiem niezły sprzęt jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

A co powiecie o czymś takim: http://www.campking.pl/grille-gazowe,grill-gazowy-campingaz-texado-super-vario-18-k-184-184-p ?? Gazowy. Chyba zdrowszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

Te ze sklepu są jednorazowe. Wielokrotnie używaliśmy ich podczas wyjazdów nad rzekę czy nad jezioro. Można na nich spokojnie upiec szaszłyka, kiełbaski czy nawet karkówki. Jeżeli chodzi o konwencjonalne grille, to średnio ceny zaczynają się od 50 zł. Polecam również ten artykuł: http://drabinykarola.pl/grillowanie-w-ogrodzie/.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

No i proszę - chęć zarobku okazała się silniejsza... debile, kretyni i idioci w jednym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

polecam grill marki Weber mam taki od kilku sezonów i nic złego się nie dzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

Ja mam takiego już kilka sezonów. Teraz stoi w krzakach i nic go nie rusza :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Grill gazowy

VIP_1 poleca grilla marki Weber i ja się z tym w 100% zgadzam. Ja mam grilla gazowego tej firmy i jest nie do zajechania. Te jednorazowe grille to na dłuższą metę zupełnie nieopłacalny wydatek. Ja oglądałam program, w którym mówili, że grille tradycyjne są bardzo niezdrowe i ten dym z węgla drzewnego zawiera jakieś rakotwórcze substancje. W wyborze grilla gazowego podpierałam się artykułami fachowymi z tej strony: https://grillegazowe.com.pl/ , dzięki temu wiedziałam jaki rodzaj grilla kupić. Sprawdza się to świetnie, a jedzenie jest równie pyszne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

Jasne, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej podejść do tego tematu. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak w Waszym przypadku może sprawdzić się dobry grill ogrodowy, to po prostu szukajcie takiego egzemplarza, który będzie dla Was najbardziej odpowiedni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

Teraz to nawet w markecie grillów nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grill

W pojedynke mozna grillować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org