piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z jakiej firmy internet

Witam wszystkich. Doradzi ktos z jakiej firmy wziac internet ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

możesz brać z INTROLAN
można polecić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

z miejskiego urzędu

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Ja też polecam INTROLAN, zresztą sam popatrz :)

http://www.introlan.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Tutaj mój ranking z jakich korzystałem (nie w kolejności chronologicznej, a w kolejności w której mi było najlepiej)

1. Introlan
2. Neostrada (2 razy)
3. Netia

Jeśli szukasz mobilnego, to obecnie używam w domu Play za 49,99 (nielimitowany transfer). Mam podłączony zwykły modem 3G do routera z Neostrady. Posiadam też limitowany Internet w Play (5 GB za 15 zł/mc), którego używam poza domem (również przez WiFi za pomocą routera Huawei E5330).

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Witam. Polecam INTROLAN

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Aby tylko nie gotowe rozwiązania od Neo. To wszystko co było puszczone seryjnie do klientów mialo kiepskie osiągi, było awaryjne, a naprawdę można znaleźć świetne routery z lepszymi parametrami. Router Netgear z USB i Qos do załatwienia za stówkę z hakiem. Więc ładowanie się w drożyznę to bzdura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

klasyczine UPC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

naganiacze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

sądzę że UPC albo Orange choć też trzeba uważać na te ich \"oferty\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Miałem IST 11 lat i teraz gdybym miał wybór też IST, prędkość cacy , abonament był 59 zł. i w ogóle ekstra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Z UPC, Play, Neostradą mam bardzo złe doświadczenia. A to dostawa połączenia siada, a to pojawiają się problemy z włączeniem internetu po tygodniu od zapłacenia rachunku. Wydzwanianie, upominanie, przypominanie. Nerwy siadają. Ja, typ introwertyczny mówi zdecydowanie nie! ;<

Lubię placki.
Ziemniaczane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Tu jeszcze ani razu nie padło słowo: VECTRA. Dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Ja jakoś wolę mobilny internet. Korzystam z Playa i jestem zadowolona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

właśnie widać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z jakiej firmy internet

Internet z Plusa, to akurat męża, w tej chwili korzystam z jego laptopa, bo mój w serwisie ;P Mam dzięki temu porównanie i uważam, że Play jest lepszy, głownie jeśli chodzi o obsługę klienta i korzystne oferty. Mąż jest wieloletnim klientem Plusa, a oni nic mu nie zaoferują dobrego, a opłaty są bardzo wysokie. Tylko czekamy aż mu się skończy umowa i będzie się przenosił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org