sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezent na chrzciny

Będę chrzestną, podpowiedzcie mi ile chrzestna powinna dać na prezent dla dziecka

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

na ile kogo stac prezent nie jest tak wazny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

1000 zł, w gotówce.

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

Rodzice poprosili Ciebie na chrzestną abyś była matką chrzestną ich dziecka. Jeśli chcesz dać pieniądze, to daj tyle, na ile Ciebie stać. To nie kościół i ich cenniki za wszystkie \"usługi\", tylko pierwszy Sakrament. Kup jakąś pamiątkę, bo pieniądze choć młodym rodzicom potrzebne, to się rozejdą na tego typu rzeczy, że dzieciak w nie nasra (pieluchy), a pamiątka zostanie. Maluszek kiedyś dorośnie i niech ma coś \"pierwszego\" od matki chrzestnej.
Co kupić...? Ojciec chrzestny zazwyczaj kupuje łańcuszek z przywieszką Matki Boskiej a matka chrzestna jakiś becik, ubranko do chrztu itp. Wiadomo, że ten łańcuszek przetrwa wieki (o ile rodzice go w lombardzie w między czasie nie zostawią) a taki becik pójdzie w kąt po 2-3 miesiącach, więc żadna to pamiątka po matce chrzestnej...
Co możesz kupić, to Ci nie podpowiem, ale kup coś, co jak ten łańcuszek przetrwa wieki. A kasa dla rodziców na pierwsze potrzeby też się przyda, bo becikowe w PL to za mało na start...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

a ja mam świetny pomysł na prezent który przetrwa baaardzo długo, wykup sesję fotograficzną.Pamiątka na wieki.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

Polisa też jest fajna.. , na którą okazji urodzin \"zasilać\" .. Do pełnoletności odłoży się troszkę..;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

u mnie dzieciaki dostały obrazy z Aniołem Stróżem, srebrne obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej i Dzieciątka, Biblię, córka złote kolczyki. Za pieniądze z prezentów kupiłam inhalator i łóżeczko turystyczne. Reszta rozeszła się na niewiadomo co. Należy pamiętać, że chrzest to uroczystość religijna, więc jakaś pamiątka z tym związana, moim zdaniem, być powinna.

Świat cyrk, ludzie komedianty!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

@Anka318 Fajny pomysł, serio.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

Kiedyś wpadła do mnie sąsiadka mówiąc: \"już dwa tygodnie kombinuję co by tu kupić małej, jako że mam być chrzestną\"
Wystarczyło 10 minut. Otóż na Allegro są w ofercie bardzo fajne i ładne kocyki z podwójnego polaru, plus poduszka.
Różne wzory, do wyboru i koloru, z motywami bajkowymi. Ponadto wyszywają odpowiednią dedykację, podług gustu zamawiającego. Wielkość, typ i kolor czcionki do wyboru.
Całość około 65 zł.
Mała ma dzisiaj prawie roczek, a prezent nadal w użyciu. I wszystkim się podobał. Ot taka sugestia.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent na chrzciny

Myśmy kupowali w alechrzest.pl grawerowany album na zdjęcia. Drogo nas to nie wyszło a prezent bardzo pomysłowy i niezła pamiątka z tego będzie..

co mnie nie zabije, to mnie wzmocni

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org