czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kurs języka angielskiego

jaka szkołę polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

http://www.linguo.com.pl/, chyba jako jedyna w regionie oferuje zajęcia z native spikers

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

a która szkoła prowadzi zajęcia w ciągu dnia (znaczy od 9 do 15?)

tylko nie piszcie że podstawowa gimnazjum i liceum, bo będziecie żenujący

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

Pronto, mi dazynt anderstanda. W British Academy też były zajęcia z native speakerem, ale tylko na papierze, bo nigdy takowych nie miałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

najlepiej się nauczyć języka angielskiego poprzez wyjazd na obóz językowy :) ja byłam w te wakacje na obozie i się świetnie bawiłam, a do tego się wiele nauczyłam, wyjechałam ze stroną: http://angloville.pl/obozy-jezykowe/ i powiem wam, że zdecydowanie opłacało się zapłacić za taki obóz :) w normalnej szkole jestem pewna, że bym się tyle nie nauczyła, zawsze łatwiej się nauczyć mogąc na spokojnie porozmawiać sobie z anglikiem niż z polakiem, który mówi po angielsku :) spróbujcie sobie wyjechać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

Chyba większość szkół prowadzi zajęcia w ciągu dnia? W speak upie są chyba od 7 do 21, a część można online zrobić jak się nie ma czasu.

Bum cyk cyk :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

Cześć, ja w tym roku byłam na obozie organizowanym przez http://www.berlitz.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci Było naprawdę fajnie, szczególnie przez serdecznych ludzi których tam poznałam, przed obozem miałam braki w szkole z angielskiego, musiałam się ciągle tłumaczyć przed mamą i nauczycielką. Po wakacjach wróciłam do szkoły i zaczęłam dostawać same piątki. Polecam wszystkim obozy językowe dla młodzieży. Świetna zabawa :)

Dzień dobry kochani! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

Zgadzam się z przedmówczynią, takie obozy językowe są naprawdę super sprawą, pod warunkiem że są dobrze zorganizowane, bo w przeciwnym razie nie nauczymy się na nim zbyt dużo. Moja koleżanka pojechała z jakimś biurem, które organizowało „wyjazdy językowe”. Wróciła załamana, bo przez całe dwa tygodnie miała tylko 6 godzin zajęć. Jedną godzinę zajęć i to co drugi dzień, masakra. Ja natomiast byłam w ubiegłe wakacje w Londynie ze szkołą językową Lang LTC. To był wyjazd językowy z prawdziwego zdarzenia. Codziennie zajęcia 4 x 1,5 godziny nie tylko stacjonarnie, ale również w terenie na mieście. Ja jeszcze wybrałam sobie zakwaterowanie u rodziny angielskiej, tak więc przez cały pobyt tylko po angielsku zmuszona byłam nawijać. W tym roku jadę z nimi do Cambridge.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

a która szkoła prowadzi zajęcia w ciągu dnia (znaczy od 9 do 15?)
Linguo - mają grupy w różnych godzinach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

Kiedyś moja znajoma poleciła mi firmę smiletrips , która organizuje obozy językowe za granicą. Jest to okazja dla dziecka żeby pozwiedzać, odpocząć, poznać ludzi z różnych części świata, a przy okazji nauczyć się języka, super sprawdzona metoda, dlatego w tym toku chcę wysłać swoją córeczkę. Tu możecie sobie sprawdzić ofertę http://smiletrips.pl/obozy-kolonie-jezykowe-za-granica/obozy-kolonie-jezykowe-w-anglii-w-wielkiej-brytanii/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs języka angielskiego

Zgadzam się w stu procentach z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć :)

Trzy przypadki po kolei to już nie przypadek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org